Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ
Додано 14 лип 2024

ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ

@tse_nihto_ne_bude_chytaty
Кількість підписників: 752
Фото: 639
Відео: 16
Посилання: 237
Опис:
Амбасадорка Трону зі скла та Гаррі Поттера. Програмую, читаю книги, веду інстаграм-блог та модерую книжкові клуби Контакти та інші соцмережі: https://zhezhe.mssg.me/ Або просто пишіть сюди: @so_zhezhe
Джерело

ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ | Пані любіма і талановита авторка-подружечка дописала свою четверту кни...

Логотип телеграм спільноти - ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ @tse_nihto_ne_bude_chytaty
445 Охват/переглядів 2026-04-10 15:10 Повідомлення №728
Пані любіма і талановита авторка-подружечка дописала свою четверту книжку, і сьогодні я отримала останній розділ!Радію, наче це я написала, бо отримувала по 2-3 частини розділа кожен день, іноді вкидувала якісь ідеї або просто коментувала, тож відчуваю цю книжку дуже рідною.А ще завжди буду згадувати їй, як вона почала оформлювати цю ідею в текст на початку січня, щоб трошки допомогти всім нам (її подругам і альфа-рідеркам) та собі розкрутитися від того піздеця, що був навкруги. І десь розділа до 13?15? казала, що це по пріколу, це не буде книгою. (І як в один з днів вона мене довела до сліз о десятій вечора в Макдональдсі на Хрещатику, бо дещо розказала з майбутнього сюжету)!Це буде книгою! Це стало класною книгою! Можна навіть стати бетою, прочитати майже першим(ою), залишити свої коментарі.Я теж буду читати ще раз, цікаво як це буде сприйматися як повний текст.Готуйтеся до grumpy and sunshine (але є нюанс), mlm, cozy fantasy (Катя каже, що ні, я не згодна, воно затишне, але зі своєю драмою), slowburn as hell 🩷Коротше, я їх люблю (особливо ельфчика, я головна в team elf, так і знайте), і ви теж полюбите.Катю, я тебе люблю і пишаюся, що я тебе знаю і читаю!