Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ
Додано 14 лип 2024

ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ

@tse_nihto_ne_bude_chytaty
Кількість підписників: 752
Фото: 639
Відео: 16
Посилання: 237
Опис:
Амбасадорка Трону зі скла та Гаррі Поттера. Програмую, читаю книги, веду інстаграм-блог та модерую книжкові клуби Контакти та інші соцмережі: https://zhezhe.mssg.me/ Або просто пишіть сюди: @so_zhezhe
Джерело

ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ | Учора залетіла в канал з жартами про темряву, бо вже трошки істеричне....

Логотип телеграм спільноти - ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ @tse_nihto_ne_bude_chytaty
471 Охват/переглядів 2026-01-28 08:10 Повідомлення №669
Учора залетіла в канал з жартами про темряву, бо вже трошки істеричне. Це і є причина, чому я пропала з каналу (та і з інстаграму теж). Сил нема, темрява і холод з мене висмоктує все.Навіть читати книги не виходить, що мене бісить найбільше. Слухати теж. Можна мені хоча б в видумані світи втекти, щоб не терпіти ці пекельні борошна, ґа?На постійній основі читаю тільки історію про Ельфа та Орка, якою розважається Катя та присилає мені по главі в день. Розважаюсь і я, бо чекаю, що ж там буде далі (наче не знаю сюжету і ідеї, і шо), жартую і іноді приймаю доленосні для історії рішення — «орк буде без бороди»😂Можете теж почитати, бо вона нарешті почала викладати і на ао3 (хоча я кажу, що це треба видавати!). Якщо підете читати, залиште Каті приємних слів в коментарях.Як кажуть, friendship ends with Dramione, Ельф і орк my new best friends (насправді я кажу Каті, що вони технічно навіть трошки Драміонкодед, тому…)………..Будь ласка, не відписуйтесь, тут ще будуть якісь відгуки та базікання про книжки, треба тільки якось прийти в нормальний стан🫶