Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ
Додано 14 лип 2024

ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ

@tse_nihto_ne_bude_chytaty
Кількість підписників: 752
Фото: 639
Відео: 16
Посилання: 237
Опис:
Амбасадорка Трону зі скла та Гаррі Поттера. Програмую, читаю книги, веду інстаграм-блог та модерую книжкові клуби Контакти та інші соцмережі: https://zhezhe.mssg.me/ Або просто пишіть сюди: @so_zhezhe
Джерело

ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ | Я на фестивалі сьогодні була трошки хаотік, як сказала Еля, коли ми пе...

Логотип телеграм спільноти - ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ @tse_nihto_ne_bude_chytaty
376 Охват/переглядів 2025-09-26 19:44 Повідомлення №484
Я на фестивалі сьогодні була трошки хаотік, як сказала Еля, коли ми пересіклись на хвилиночкуПроте сходила на івент своєї подруги Каті Корнієнко (підписуйтесь на її канал про інсайди написання книг та перекладів, а ще, звісно, ці книги читайте!)Купила дві книжки, як і планувала!Знялась в книжковому опитуванні від Діми Персика.А далі, приїхала моя найкраща подруга і ми знімали їй відео в рілс та букток, бо вона на відміну від мене популярна та відповідальна до контенту блогерка. Це зайняло дуже багато сил і часу (хоч і кожну хвилинку, яку я проводжу з нею — я щиро обожнюю) і тому після цього я бігла тільки поїсти, сісти в машину і двинути додому.Тож всіх, хто зустрічався зі мною в цей час — чекали доволі хаотичні зустрічі і обійми, бо я просто уточнювала, чи будуть вони завтра — бо от завтра я маю план вас всіх захапати в свої обійми і таймлайн (і фотоспогади!), так і знайте!Взагалі Книжкова Країна мій улюблений фестиваль. Я втомлююсь, розряджаю соціальну батарейку в мінуси, але просто бути там, зустрічати друзів, підписників, коліжанок-блогерок, авторок, просто дивитись на людей, стенди з книгами — це те, що я обожнюю і завжди буду любити в цьому фестиваліА тепер до завтра, вже передчуваю, який завтра прекрасний буде день!*останнє відео це бонус-плюс. Це тупо мій вайб, якщо (коли?!) я б перестала соромитись і почала б знімати книжкові відео😝😏