Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ
Додано 14 лип 2024

ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ

@tse_nihto_ne_bude_chytaty
Кількість підписників: 752
Фото: 639
Відео: 16
Посилання: 237
Опис:
Амбасадорка Трону зі скла та Гаррі Поттера. Програмую, читаю книги, веду інстаграм-блог та модерую книжкові клуби Контакти та інші соцмережі: https://zhezhe.mssg.me/ Або просто пишіть сюди: @so_zhezhe
Джерело

ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ | Багато хто просить у мене відгук на третю частину «Місто півмісяця» і ...

Логотип телеграм спільноти - ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ @tse_nihto_ne_bude_chytaty
331 Охват/переглядів 2025-09-16 08:27 Повідомлення №464
Багато хто просить у мене відгук на третю частину «Місто півмісяця» і в цілому серію — я прочитала ще на початку літа, а третя книга якраз вийшла українською. А я направду не дуже хочу його писати. Бо я вас ним засмучу.Бо і моя улюблена авторка мене засмутила, я не просто не полюбила цю серію, я терпіти її не можу, вона в мені пробуджує якусь агресію, коли я просто бачу назву і книгу 😅(бо як Сара могла зі мною так вчинити, я не знаю)Тому залишила тільки короткий відгук на Гудрідс і більше про цю серію стараюсь не говорити. Тож коротенько: Серія для мене на 3 (з великою натяжкою через мою любов до Маас). Читати далі я навряд чи буду, я і цю ледве дочитала, витягнула третю книжку лишень одна героїня (не Брайс, бо це одна з найненависніших мені героїнь у всесвіті, вибачте всі за все). Для мене в третій книзі ще й сталось багато дірок, коли здавалося, що у мене відсутня частина книжки, а деякі арки героїв просто загубилися. А якби я робила відгук саме в цифрах, то було б десь так:Задум 4/5Світобудова 4/5Головна героїня 1/5Інші герої 3/5Події 3/5Розв'язка 1/5Кросовер з ДШІТ (очікувала 5/5, але 2/5)Будь ласка, такі ж фанати Сари як я — не кенселіть мене, мені і так боляче!#відгук_ніхтонебудечитати