Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ
Додано 14 лип 2024

ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ

@tse_nihto_ne_bude_chytaty
Кількість підписників: 752
Фото: 639
Відео: 16
Посилання: 237
Опис:
Амбасадорка Трону зі скла та Гаррі Поттера. Програмую, читаю книги, веду інстаграм-блог та модерую книжкові клуби Контакти та інші соцмережі: https://zhezhe.mssg.me/ Або просто пишіть сюди: @so_zhezhe
Джерело

ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ | Вітаю, з вами ваша самопроголошена амбасадорка «Трону зі скла» та Саро...

Логотип телеграм спільноти - ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ @tse_nihto_ne_bude_chytaty
345 Охват/переглядів 2025-03-12 12:34 Повідомлення №218
Вітаю, з вами ваша самопроголошена амбасадорка «Трону зі скла» та Сарочки Маас.Сьогодні Vivat розказали, що робота іде над продовженням Трону зі скла, а саме „Assassin’s Blade” — це пріквел, який я хвилювалась, що видавництво видасть вже після основної серії. Бо дуже часто, пріквели це додаткові історії, які не впливають на сприйняття сюжета і перекладають їх теж останніми, але тут, це історія, яка повністю впливає на сюжет і з четвертої книги (Королева тіней) в історії зʼявляються Великодки до пріквела і це відбувається до самого кінця серії.Тому, звісно, ця новина мене ощасливила. Вибачте Віват, раптом я вас трошки задовбала, коли писала вам в усіх соцмережах про те, що «після третьої книжки треба видати пріквел, це обов’язково, будь ласка, видайте, я чекаю, українські читачі повинні читати в правильному порядку», то я з усією любов’ю до вас та циклу🤭Сьогодні ця новина зробила мене щасливою. Тепер чекаю поки мої книги повернуться до мене (бо пані Салемська відьма дороблює мені зріз на них) і буду знімати інструкцію, як правильно читати і в якому порядку [насправді, там все дуже легко, але мені дай тільки привід поговорити про Трон зі скла і я його не омину, ви ж розумієте]