Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Геннадій Труханов
Додано 14 лип 2024

Геннадій Труханов

@truonline
Кількість підписників: 100 326
Фото: 3,800
Відео: 401
Посилання: 812
Опис:
Телеграм-канал мера Одеси Геннадія Труханова. Facebook -fb.com/gtrukhanov Instagram - instagram.com/truhanov_official TikTok - https://www.tiktok.com/@trueodessa?_r=1&_t=ZS-961D6ANQ8RB
Джерело

Геннадій Труханов | Світові тенденції чи шлях назад: чому Одесі потрібні електробуси?Спост...

Логотип телеграм спільноти - Геннадій Труханов Геннадій Труханов @truonline
90 900 Охват/переглядів 2026-03-19 14:46 Повідомлення №8173
Світові тенденції чи шлях назад: чому Одесі потрібні електробуси?Спостерігаю за останніми заявами представників сьогоднішньої мерії щодо «неактуальності» електробусів і бачу в цьому небезпечну тенденцію. Це моє місто, і я маю право висловити позицію: відмова від цього проєкту через тимчасові складнощі зі світлом - це розписка у власному безсиллі та відсутність віри у майбутнє нашої країни. Якщо слідувати такій логіці, то давайте взагалі відмовимося від прогресу і повернемося до вугілля чи коней. Бо з паливом теж бувають кризи, то що тоді - пішки ходити?Проєкт на 13 мільйонів євро та 30 сучасних електробусів - це не просто закупівля машин. Це результат нашої багаторічної та виснажливої роботи з Європейським інвестиційним банком. Ми роками вибудовували репутацію Одеси як надійного партнера, проходили жорсткі міжнародні аудити та доводили спроможність міста реалізовувати масштабні екологічні проєкти. Ці кошти ми вибороли саме для того, щоб нарешті замінити застарілі маршрутки на сучасний транспорт, зокрема на таких складних напрямках, як селище Котовського через вулицю Семена Палія. Європа інвестує в «зелений» курс, і розірвати ці домовленості зараз означає закрити Одесі двері для великих інвестицій на десятиліття вперед.Зараз ми бачимо, як значні кошти з міського бюджету йдуть на ремонт вживаних дизельних автобусів, які нам дають у користування інші громади. Це латання дірок, яке не має нічого спільного зі стратегічним розвитком. Я впевнений в тому, що поки пройдуть всі процедури закупівель, оформлень і поставок - ситуація у нашій країні та в енергетиці стабілізується. Якщо ми зараз згорнемо програму по електробусах, ми втратимо час і довіру партнерів, які вже не повернути. Ми маємо будувати сучасну Одесу, а не створювати музей дизельних «пенсіонерів».