Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Труха⚡️Камʼянське
Додано 06 січ 2025

Труха⚡️Камʼянське

@truexakam
Кількість підписників: 32 310
Фото: 10,800
Відео: 6,260
Посилання: 8,430
Опис:
⚡️Актуальні новини Кам’янського 📸 Пропонуй контент та отримуй винагороду @truexakam_admin 👉🏻 TikTok / Insta: @truexakam 👉🏻 Чат https://t.me/chat_truexakam 🔐 t.me/+1unpE8KacW8xY2Uy
Джерело

Труха⚡️Камʼянське | Нам пишуть:Доброго дня! Вже 10 день ми сидимо без опалення по вул.Кашт...

Логотип телеграм спільноти - Труха⚡️Камʼянське Труха⚡️Камʼянське @truexakam
4 970 Охват/переглядів 2026-02-05 10:14 Повідомлення №17426
💬 Нам пишуть:Доброго дня! Вже 10 день ми сидимо без опалення по вул.Каштанів 5! Весь будинок без опалення ,у квартирі 8-10 градусів ! Телефонували не раз в аварійну службу,заяв залишали багато,весь будинок подавав заяви ! Але коли приїхали працівники- подивились і поїхали,сказавши ,що це все теплоелектроцентраль цим займається ,вони нічого зробити не можуть і лише сказали вкривайтеся ковдрами і чекайте🤬В квартирі малі діти,совість є взагалі ! Ну думає добре,телефонуємо до теплоелектроцентралі і отримуємо у відповідь ,що заяв від нашого будинку не отримували😨Це був шок🤬Просимо зробити опалення ,теж говорять чекайте ! Ми чекали і нічого! Знову телефонуємо на аварійну службу,говорять нам,що порив і будуть відновлювати опалення ! Ок,але ж додали ,що більше заяв від нашого будинку не приймають,бо опаленням займається тепломережа 😅Нам вже не смішно,телефонуємо в ці мережі і нам говорять,так робляться роботі чекайте коли зроблять,але сказали що у вас ось не стало опалення(3.02)😨Ми пояснюємо ,що вже з 24.02 немає опалення і подавали заяви! Вони нам -нічого не знаємо,лише одна заява саме з 3.02! Ми не те що у шоці,ми просто немає слів 🤬 Але на цьому все не скінчилось,вони пообіцяли що саме 4.02 буде опалення! Ви думаєте його далі,а ні,його немає 🥶😅Ми знову телефонуємо в аварійну і тепломережі -і мій шок у шоці- нам сказали ,що не одної заяви з нашого будинку немає і не було🤬Все- завіса !Коли це все закінчиться ,світла немає,опалення немає і нічого не робиться взагалі,а з народа роблять казна що і знущаються 🤬🤬🤬🤬 Останнім часом помічаємо, що виконання робіт пришвидшилось, тож сподіваємось, що і ця ситуація буде оперативно вирішена.Труха ⚡️ Камʼянське | Надіслати новину