Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Традиціоналізм Хаосу➔
Додано 14 лип 2024

Традиціоналізм Хаосу➔

@trrzam
Кількість підписників: 622
Фото: 4,300
Відео: 215
Посилання: 397
Опис:
Occult: @esostudua Art: @atomra Me: @AmonRa_666
Джерело

Традиціоналізм Хаосу➔ | Продовжую свій поступовий шлях виходу з РоттенНета – роботу по звільне...

Логотип телеграм спільноти - Традиціоналізм Хаосу➔ Традиціоналізм Хаосу➔ @trrzam
368 Охват/переглядів 2025-01-16 19:15 Повідомлення №5052
Продовжую свій поступовий шлях виходу з РоттенНета – роботу по звільненню від дурних, компульсивних та корпоративних звичок користування медіа та соцмережами. В минулому році я закінчив на тому, що видалив Інстаграм та вимкнув реакції в Традиціоналізмі Хаосу.З сьогоднішнього дня почав піврічну аскезу на азартний скролинг – перегляд контенту без оформленої цілі з бажанням отримати ефемерне "задовлення", яке ніби-то повинно стимулювати мене з кращим настроєм робити звичайні дії. Цей скролинг майже ніколи не приносить очікуваного задоволення, але відіймає купу часу й енергії+створює невротичні звички.Зараз я підписаний менше ніж на 30 каналів, більшість з яких або рідко постять, або є особистими блогами моїх друзів.Тепер я не буду ні від чого відписуватись або банити собі доступ до тих чи інших платформ - просто привчусь ігнорувати нецільову інформацію та звертатись до ресурсів лише з оформленим запитом.В мене вивільниться дуже багато часу на щось дійсно круте, однак я буду в певному інформаційному вакуумі щодо подій і трендів сучасності. Тож якщо у когось буде насправді щось цікаве і варте уваги, то за бажанням діліться в особистих повідомленнях. Однак це дуже опціонально.Цікаво що буде далі з цим каналом. Починав я його з ідеєю створити черговий особистий блог для "самовираження", якими зараз повниться мережа. Потім він перетворився на канал для (псевдо)рандомного контенту і в цьому форматі набув свою основну кількісну аудиторію. Однак завжди я його вів як локальний канал для себе й кола актуальних+потенційних приятелів.За ці роки я сильно змінився.  Нещодавно потужно інтегрував мізантропію в свою "особистість", в результаті чого стало ще набагато менше інтересу до самопрезентації, отримання уваги, схваленя від неблизьких мені людей та підв'язки своїх дофамінових рецепторів під подібні речі. Коротше картинки я скролити не буду, відповідно мемів і іншого рандому майже не буде теж. Може я буду інколи ділитись тут чимось дійсно вартісним, може просто закину цей канал за неважливістю. Все одно максимум свого природного потенціалу він вже розкрив.Інші свої круті та цікаві проєкти продовжуватиму вести в неспішному темпі.Чому ж я написав цей пост? Спочатку з бажання не впустити щось "важливе", що я міг би дізнатись споживаючі рандомний контент. В процесі написання згадав що нічого важливого не бачив за все життя і навряд чи колись побачу. Однак доводити справи до кінця – це як мінімум корисна звичка, тому ви бачите цей текст. Дякую за увагу!