Статистика telegram каналу - @trostynets

Тростянецька паляниця 🇺🇦

Subscribers: 3056
Photos: 1800  Videos: 391  Links: 550 
Тростянецька Паляниця - місцеве медіа м. Тростянець, Сумської області. Долучитись до чату @trostyk 💬 Адмін: @asokolov93
2022-01-25

Кількість підписників

Середній перегляд на повідомлення

Історія змін лого

Поки що змін не зафіксовано

Історія змін назви

Тростянецька паляниця 🇺🇦
2024-03-08
Telegram: Contact @trostynets
2024-03-07
Тростянецька паляниця 🇺🇦
2023-08-29

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
⚠️ Роз'яснення від енергетиків

Це відключення, які відбуваються не за сталим графіком зі зрозумілими часовими проміжками.

Це саме АВАРІЙНІ відключення без чітких графіків та часових проміжків по конкретним адресам.

Тростянецька Паляниця
Сьогодні, 1 жовтня, Україна вперше відзначає День захисників і захисниць в нову дату. Через годину, о 9:00 масштабною хвилиною мовчання вшануємо тих, хто віддав життя за батьківщину.

Вперше вся Україна на хвилину зупиниться, щоб вшанувати подвиг усіх, хто загинув, захищаючи державу 🇺🇦
Мільйони українців, українок день за днем, добу за добою максимально зосереджені на одному. Не на собі, не на своїх якихось бажаннях, а на захисті держави й життя. Але, на жаль, деяким особам здається, що війна десь там, десь далеко від них. Ніби купол Верховної Ради, чи стіни якихось там кабінетів, чи перелік якихось повноважень можуть закрити від реальності.

Ніхто не пробачить ані депутатам, ані суддям, ані «воєнкомам» чи будь-яким іншим посадовцям протиставлення себе державі. Комусь там острови та курорти під час війни, комусь там заробіток у «воєнкоматі», комусь там хабарі в судах. Для будь-яких державних посадовців – це зрада державних принципів, це зрада інтересів суспільства.

Коли днями шукаєш зброю для держави, коли вся увага тому, щоб була артилерія, були ракети, були дрони, коли бачиш постійно, відчуваєш постійно, яку моральну силу здобули для України наші воїни, наші люди, які роблять усе можливе й неможливе для перемоги та збереження свободи, тоді будь-яке внутрішнє зрадництво, будь-який «пляж» чи будь-яке особисте збагачення замість інтересів України викликають щонайменше лють. Лють. Запам’ятайте це.

Я хочу, щоб мене зараз почули всі депутати, усі посадовці. Ви повинні працювати в Україні та заради інтересів українського народу. Я вдячний тим депутатам, які дійсно займаються інтересами держави. А ті, хто думає, як би побільше часу провести за кордоном, та шукають собі «вигідні» відрядження, щоб можна було їх поєднати з бізнесом, з друзями чи «пляжами», – вас таких не буде.
Хочу звернутися до очільників міст, чиновників місцевого самоврядування та всіх інших осіб, відповідальних за процедури закупівель у нашій державі, незалежно від політичного забарвлення.

У суспільстві назріває дуже серйозне невдоволення вашими діями. Пов'язано це з пріоритетами, які ви обираєте під час здійснення закупівель.

Усі ці історії про барабани, стадіони, люксові овочерізки, перекладання бруківки, там, де вона не в такому жахливому стані, значною мірою дестабілізують суспільство, яке живе непростим життям, примудряючись не просто виживати, але ще й волонтерити, донатити на армію та зберігати оптимістичний погляд на майбутнє.

Я вже мовчу про сигнали, які ми отримуємо із фронту — наші захисники просто шоковані цими новинами.

Ми в парламенті активно обговорюємо ідею обмеження розпорядження цими коштами, але зупиняє нас лише те, що ми знаємо: коли ми це зробимо, ви почнете голосно кричати про "напад на децентралізацію", що "влада атакує місцеве самоврядування" та поширювати інші схожі меседжі.

Саме тому я вирішив опублікувати цей пост. Вважайте це останнім попередженням. Якщо ви не зупинитесь, не припините витрачати гроші на предмети не першої необхідності, на те, що аж ніяк не наближає нас до перемоги, то парламент внесе законодавчі обмеження на період воєнного стану.

Думайте.
🤬Третій дрон летить

Перебуваємо в укриттях, а емоції трансформуємо в донати✌️

10грн якщо чув - Повернусь живим

5грн якщо проспав - Притулі

Віремо в ЗСУ, допомогаємо і наближаємо перемогу разом🇺🇦

@trostyk
📍ДО УВАГИ ГРОМАДЯН

05.07.2023 о 9 год. на базі Тростянецької міської ради буде проведено практичне навчання на випадок можливої евакуації населення, із залученням відповідних спеціалізованих служб розташованих на відповідній території.

Прохання мешканцям Тростянецької громади зберігати спокій та не створювати паніку, це планові навчання з питань цивільного захисту, для розробки алгоритму дій у випадку надзвичайної ситуації.
47 ОМБр "Маґура" прориває оборону росіян на півдні. У відео сконцентровані події двох діб штурмових дій.
Буду дуже вдячний за поширення.


https://youtu.be/bk5OG6JYmfI
⚠️23:22 Тростянець. Знову чутно мопед Перебувайте в укриттях. Нічого не знімайте! @trostyk
💡Тростянець. Декілька районів міста без світла
Всьо. Відповіді онлайн на питання не передбачались.

Презентація була тільки по цьому фото. Прочитали креслення. Більше нічого не показували. Ні рендорів ні концепцій, як було в минулі рази. Також не відомо чи це одна з концепцій, чи вже остаточна. Судячи з того що мова йшла про перенесення автостанції і молу, переробки розв'язки - це ще чорнетка, бо велику частину проєкту перероблювати.

На презентації зазначили також що пропозиції і питання за протоколом письмово в міськ раду. На це дали місяць. Але також додали, що коментарі під цим відео будуть враховані і обов'язково буде відповідь.

Я від себе обов'язково підготую питання і пропозиції. Бо у мене їх багато✌️ Результатом поділюсь.
02:25 Відбій

Тихої ночі, Тростянець
Площа у Тростянці має стати знаменням перемоги, а не «пам’ятником» злочину російських терористів.

❗️На цьому акцентував увагу голова Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх, перебуваючи з робочою поїздкою у Охтирському районі.

🟢Очільник Сумщини зустрівся з представниками місцевого самоврядування Тростянця та підприємцями, які до окупації міста провадили свою діяльність на території привокзальної площі. Зокрема, мали тут стаціонарні приміщення для торгівлі, які зруйнував ворог.

▶️Детальніше: http://surl.li/ignov.
🇺🇦СПІВЧУТТЯ

Тростянецька громада знову в жалобі, знову ми отримали трагічну звістку: не стало ще одного відданого захисника України, українського воїна, патріота рідної землі, тростянчанина Коренюка Володимира Івановича, 1988 року народження.

Коренюк Володимир Іванович народився і виріс у місті Тростянець, працював на шоколадній фабриці. З березня 2023 року був мобілізований та служив в лавах ЗСУ стрільцем-помічником гранатометника. 19 травня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині отримав тяжке поранення, від якого помер 14 червня 2023 року.

Висловлюємо щирі й глибокі співчуття родині загиблого Героя. Нехай Господь Бог допомагає рідним перенести цю тяжку втрату. Світла пам’ять про Коренюка Володимира золотими літерами буде вписана в сучасну історію Тростянецької громади.

Вічна пам’ять Захиснику України Володимиру Івановичу Коренюку!

Герої не вмирають…
Знову жалоба огортає Тростянецьку громаду, знову біль нестерпної втрати пронизує серця мешанців Тростянецької громади – 14 червня 2023 року на Донеччині, захищаючи незалежність України, смертю хоробрих загинув Крючко Сергій Геннадійович, 1995 року народження. Загиблому захисникові було лише 28 років.

Сергій Крючко народився і жив у селі Білка Тростянецької міської об'єднаної громади, був люблячим сином, чоловіком та батьком маленької донечки, щирою та доброзичливою людиною, мав багато друзів, яким завжди приходив на допомогу.

Сергій Геннадійович Крючко служив стрільцем 5 стрілецької роти 3 стрілецького взводу 1 стрілецього відділення 30-ої окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького. Перебуваючи у самому пеклі війни, він сміливо боровся з ворогом, який вторгся на українську землю, захищав свій народ, свою Батьківщину. Герой віддав своє молоде життя за мирне майбутнє кожного з нас.

Висловлюємо щирі й глибокі співчуття родині загиблого Героя. Нехай Господь Бог допомагає рідним перенести цю тяжку втрату.

Вічна пам’ять Захиснику України Сергію Геннадійовичу Крючко!

Герої не вмирають…
12.06
м. Тростянець, Сумська обл.

👷🧱 Команда волонтерів Сумського будбату завершила розбір завалів знищеної російськими окупантами домівки в Тростянці. Це був четвертий, крайній виїзд на об’єкт.

До цього добробатівці демонтували потрощені стіни другого поверху будинку, розчищали дім від будівельних уламків та накрили опорні стіни металевими листами, аби вони не руйнувалися.

Цього разу завершили прибирати завали в приміщенні, зрівнявши дрібне будівельне сміття до одного рівня, аби надалі господарі мали змогу зацементувати підлогу. До того ж завдяки спецтехніці, яка була надана Тростянецькою міською радою, добробатівці навантажили для вивезення будівельне сміття, яке розчистили упродовж усіх виїздів на об'єкт.

Кожен волонтер, який долучився до відновлювальних робіт, зробив свій великий внесок у нашу спільну місію. Дякуємо вам за докладені зусилля задля допомогти тим, хто потребує.

Разом можемо більше!🇺🇦
🗣️Всім доброго вечора. Завтра (12 червня) волонтери ДоБроБату будуть проводити розбір завалів на території приватного будинку.

Прошу жителів міста Тростянець по можливості долучитися до цього заходу.

Місце збору: тротуар навпроти п'ятиповерхівки (Благовіщенська 53) о 9:20.

Контактний телефон: +38 096 600 35 84; Ярослав.

Ярослав Притика, Добробат.
🇺🇦СОТНІ ТРОСТЯНЧАН ЗІБРАЛИСЯ, ЩОБ ВІДДАТИ ОСТАННЮ ШАНУ ЗАГИБЛОМУ ГЕРОЮ

Сьогодні в нашому місті відбулася трагічна церемонія поховання загиблого Героя Рибальченка Олександра Борисовича, військовослужбовця, який беззастережно віддав своє життя заради захисту нашої країни.

Вшанування його великої жертви на благо Перемоги, на захист рідної України від ворожої навали зібрало разом родину, друзів, однокласників, колег і всю громаду в цю мить важкої хвилини спільного горя. Церемонія прощання почалася на вулиці Татаренка, де проживав Олександр, та продовжилася на цвинтарі по вулиці Пам’яті. Тростянчани ставали на коліно, зустрічаючи траурну ходу й не стримували сліз. Поховали Героя на Алеї слави.

Рибальченко Олександр Борисович народився та виріс у місті Тростянець, закінчив школу №2. Здобув професію зварювальника, жив і працював у рідному місті, на шоколадній фабриці. За словами друзів та рідних, Олександр був спокійним, врівноваженим, але добрим та завжди усміхненим, дуже любив життя та рідну Батьківщину, був справжнім патріотом.

Після Революції Гідності не зміг стояти осторонь подій, які відбувалися на Сході України – Олександр Борисович Рибальченко з 2014 року воював на Донбасі, відстоюючи територіальну цілісність і незалежність України, за стійкість, сміливість та рішучість отримав позивний «Тигр». Відразу після повномасштабного вторгнення росії в Україну в 2022 році він вступив до лав Збройних Сил України, щоби вигнати з української землі ворожу нечисть та повернути мир нашій землі.

У ЗСУ Рибальченко Олександр був водієм-електриком протитанкового взводу роти вогневої підтримки. Під час виконання бойових завдань зарекомендував себе, як професійний, відповідальний, мужній військовослужбовець. До останньої хвилини життя залишався вірним військовій присязі й народові України.

У траурних заходах взяли участь: міський голова Юрій Бова, керівний склад апарату Тростянецької міської ради, бойові побратими, представники військкомату, вчителі, колеги, його однокласники та друзі, а також тростянчани, які прийшли, щоб віддати останню шану Герою, який віддав життя за нашу землю, за нашу Україну.

Прощальну промову виголосив Тростянецький міський голова Юрій Бова: «Страшна подія зібрала нас сьогодні тут. Ми проводжаємо в останню путь справжнього Героя, нашого захисника, батька, сина, чоловіка. Завдячуючи таким хлопцям, як Олександр Борисович, який мужньо боронив нашу землю, Україна тримає оборону і обов’язково переможе у цій страшній війні. Переможе великою ціною – ціною життя наших найкращих хлопців. Ми схиляємо голову на знак поваги й шани до полеглого воїна, який іде у вічність, але назавжди залишиться в серці кожного з нас».

Прощальні слова рідним і близьким також прозвучали від офіцера відділу районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Владислава Заброди, та бойового побратима - командира взводу, старшого лейтенанта Гуріна Павла Олексійовича.

На честь загиблого воїна військові здійснили три залпи… Спи спокійно, дорогий наш захисник, вічна, світла тобі пам’ять та безмежна шана. Герої не вмирають. Твоє ім’я буде завжди переплетене з нашою історією, нагадуючи нам про важливість служіння нашій країні. І хоча сьогодні ми прощаємося з тобою, спадок і спогади лишаться жити серед нас назавжди.

Висловлюємо глибокі, щирі співчуття рідним та близьким загиблого. Нехай світлий спомин про Рибальченка Олександра Борисовича назавжди залишиться у пам’яті усіх, хто його знав, любив та шанував!

Вічна пам’ять! Вічна слава Герою!
Шо ви Тростянець, як настрій?✌️

Хочу звернутися до підписників Тростянецької Паляниці на правах адміна по допомогу.

Майже закрили збір крштів для дядька моєї дружини - Максима Березіна, який зараз в лавах ЗСУ.

В його підрозділі 2 автівки, які потребують ремонту.

Автомобілі постійно залучаються до виконання як бойових так і соціальних задач.

Буду щиро вдячен кожному, хто допоможе.

🇺🇦Перемога за нами, Слава Україні!

Автомобілі:

Фольксваген Т4 сума ремонту = 43 100грн.

Опель Фронтера сума ремонту = 47 000грн.

🎯Ціль 91 100грн, уже зібрали 74 000грн💪

Посилання на банку:
https://send.monobank.ua/jar/5u44Dx61zH

Номер карти:

4441111150368698

Деталі збору:
https://www.instagram.com/p/CsZBdt4NGao/?igshid=NzJjY2FjNWJiZg==
22.05
м. Тростянець, Сумська обл.

👷 Команда волонтерів Сумського будбату нагально відновила частину даху домівки, де мешкає літня жінка з сином, що нині обороняє країну.

Покрівлю домівки посікло уламками внаслідок ворожого обстрілу. Сталося це ще минулого року.

Добробатівці прийшли на поміч постраждалим. На об‘єкті волонтери демонтували потрощене накриття, поладнали обрешітку та накрили дах новим шифером. Загалом відновивши близько 38 кв. м покрівлі. Необхідні будматеріали було надано Тростянецькою міською радою.

🫶 Дякуємо волонтерам за невтомну допомогу! Також вдячні БФ «Доброта» за надане паливо для виїзду добробатівців.