Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Сили ТрО “Схід”
Додано 14 лип 2024

Сили ТрО “Схід”

@tro_skhid
Кількість підписників: 731
Фото: 8,500
Відео: 1,190
Посилання: 444
Опис:
Офіційний телеграм-канал регіонального управління Сил ТрО “Схід”
Джерело

Сили ТрО “Схід” | Риба” із Генічеська. Він – командир роти ББС “Запорізькі сапсани”. Ще ...

Логотип телеграм спільноти - Сили ТрО “Схід” Сили ТрО “Схід” @tro_skhid
97 Охват/переглядів 2026-01-25 17:39 Повідомлення №10084
👤“Риба” із Генічеська. Він – командир роти ББС “Запорізькі сапсани”. Ще у 2014 році мешкав у Криму. А вже у 2015-16 роках служив у Бердянському прикордонному загоні. У 2018 році став резервістом мелітопольського батальйону 260-ї бригади ТрО. 💬 “О 4.15 ранку мені зателефонували друзі. Прокидайся! Почалася війна! Дружина лишилася вдома, а я помчав у Мелітополь, до розташування батальйону. Сказав дружині, що зараз трохи повоюю та повернуся. Проїхав оленя, це такий пам’ятник. Зброю ми отримали ввечері та почали воювати. Підбивали перший ворожий БТР, займали оборону… Комбат вишикував нас та запитав, хто готовий воювати далі? Я прийняв рішення не відступати! Займали оборону за Василівкою. Там був наш перший обстріл Градом. Ми залягли вздовж дороги, а вибух був над нами, але уламки нас не зачепили, а встрягли в землю між нами. Пощастило!”Перші російські танки ми зустріли під Щербаками. Один ми підбили, один – хлопці із 128 огшбр. Разом із танками на нас заходили і гелікоптери. Поливали із кулеметів. Вогонь був шквальний. Через скло я навіть роздивився обличчя пілота. Я був головним сержантом розвідувального взводу.❄️ Взимку 2023 року я отримав офіцерське звання та почав працювати на командному пункті. Мій досвід у піхоті дуже допомагав при роботі на пункті управління. Всі події на полі бою сприймаються - ніби зі мною особисто. Кожною клітинкою тіла я розумів, що там відбувається. Я полюбляю виходити на позиції. Командування сварило за це, а я хотів відчути справжнє військове життя! З окопу мене впізнавали та гукали до себе – це відчуття братерства не забути. Для мене це справжня винагорода.🔹️ У травні 2025 року перейшов до батальйону безпілотних систем, командиром роти. І перший же мій день почався звичайно – виходом на позиції. Так треба було… Здійснити евакуацію. У підрозділі більшість була із нещодавно мобілізованих, їм не вистачало досвіду. Тому багато чого доводилося робити самому. Сідати за кермо авто, ремонтувати його, вести зварювальні роботи. Римляни казали – гарний командир має вкриватися одною ковдрою із своїми воїнами! Я ставлю перед підлеглими таке завдання, яке я сам можу виконати. Якщо я сам приймаю участі у евакуації, виходжу на позиції – мені ніхто не скаже, що це неможливо. Це гарна мотівація для формування роти. Із тими, хто прибуває до мене зараз – складно. Іноді доводиться серед ночі відвідувати своїх бійців. Розповідати, що вони будуть воювати у безпілотниках, а це зараз непогано. Автомат набагато важчий за пульт. Один хлопець в окулярах може знищити взвод ворогів. Пояснюю, що потім зустрінуть тебе вдома із гідністю, а не як боягузливого ухилянта. А зараз буде нормальна оплата та забезпечення. Тільки воюй!”👉🏻 Ти потрібен тут, де рішучість і відвага змінюють історію! 📞 Рекрутинг: +380688052546.🛡 Відділення комунікацій 260-ї бригади Сил територіальної оборони ЗСУ "Хортиця"