Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Оборона Одеси. Народжені в боях
Додано 06 жов 2021

Оборона Одеси. Народжені в боях

@tro_Vagapov_channel
Кількість підписників: 562
Фото: 3,540
Відео: 2,220
Посилання: 4,240
Опис:
🟢 З особистих питань пишіть @albina_vvv 🟢 Чат - https://t.me/TRO_Vagapov Національний спротив «Оборона Одеси. Народжені в боях»
Джерело

Оборона Одеси. Народжені в боях | Шановні медичні працівники дитячих поліклінік, ЦПМСД та закладів перви...

Логотип телеграм спільноти - Оборона Одеси. Народжені в боях Оборона Одеси. Народжені в боях @tro_Vagapov_channel
334 Охват/переглядів 2026-05-07 18:14 Повідомлення №19470
Шановні медичні працівники дитячих поліклінік, ЦПМСД та закладів первинної медичної допомоги.Останнім часом серед колективів активно поширюються чутки та відверті вигадки щодо майбутньої роботи медичних закладів. Звертаюся з проханням не вводити людей в оману та не створювати паніку серед співробітників.Зокрема, не відповідають дійсності твердження про те, що:• педіатрів «розкидають по дворах»;• в одних чергах будуть і пенсіонери, і немовлята;• масово звільнятимуть лікарів та медсестер;• дитячі поліклініки фізично закриють;• суттєво збільшать службові обов’язки;• педіатрів примусово перенавчатимуть на інші спеціальності;• буде ліквідована вторинна медична ланка;• консультації вузьких спеціалістів стануть виключно платними.Усі ці заяви — не більше ніж маніпуляції та чутки.Сьогодні, під час воєнного стану, медична система є частиною критичної інфраструктури держави. Поширення неправдивої інформації дестабілізує роботу закладів, провокує недовіру в колективах та змушує людей ухвалювати емоційні рішення — зокрема писати заяви на звільнення «за власним бажанням».Варто пам’ятати: оптимізація медичної мережі — це загальнодержавний процес, який триває по всій країні в межах формування спроможної мережі медичних закладів відповідно до реформи, що реалізується з 2020 року.Також звертаю увагу, що свідоме поширення неправдивої інформації, дискредитація рішень місцевої влади та саботаж роботи медичних установ мають наслідки. Як посадові особи, кожен нестиме відповідальність за власні дії та публічні заяви.