Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Оборона Одеси. Народжені в боях
Додано 06 жов 2021

Оборона Одеси. Народжені в боях

@tro_Vagapov_channel
Кількість підписників: 562
Фото: 3,540
Відео: 2,220
Посилання: 4,240
Опис:
🟢 З особистих питань пишіть @albina_vvv 🟢 Чат - https://t.me/TRO_Vagapov Національний спротив «Оборона Одеси. Народжені в боях»
Джерело

Оборона Одеси. Народжені в боях | Нещасних випадків під час стрибку з парашутом не буває.Жодного випадку...

Логотип телеграм спільноти - Оборона Одеси. Народжені в боях Оборона Одеси. Народжені в боях @tro_Vagapov_channel
379 Охват/переглядів 2025-07-19 19:15 Повідомлення №15913
«Нещасних випадків під час стрибку з парашутом не буває.Жодного випадку, щоб парашутист після стрибка не долетів до землі».Цей твій жарт, який я почув під час нашого знайомства, 29 років тому.Памʼятаю наше знайомство «як вчора». Троїцька, я записував пісню у твоїй студії звукозапису, а потім спустився до тебе в офіс і запитав коли мені можна буде стрибнути вперше… Мені було 14-15 років, а ти вже був досвідченою людиною яка пройшла Афганістан і отримала поранення…Памʼятаю, як ти дізнався, що я пішов на службу у 22 році і сварив мене зі словами «від тебе тут користі набагато більше. У тебе донька і наречена яка красива». Декілька днів тому, коли спілкувалися, знов сварив, коли дізнався що збираюсь повертатися на службу. Але ти робив це так лагідно, по-батьківські з одеським гумором…Тебе вже немає. Але памʼять про тебе буде жити, і не тільки в Одесі. Костя «Камікадзе» був героєм у житті і загинув, як герой.Мені буде тебе невистачати, братику. Спочивай з миром та бережи нас з неба, як робив це при житті. Честь маю 🫡(c) Вагапов