Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 3 батальйон ТрО 241 обр ТрО
Додано 06 гру 2025

3 батальйон ТрО 241 обр ТрО

@tro_205
Кількість підписників: 487
Фото: 17
Відео: 56
Посилання: 63
Опис:
🇺🇦Робота підрозділів 3 батальйону ТрО 241 обр ТрО Контакти: @Mi7007 @nicknak12 #ТРО #ЗСУ #Війна

👥 Кількість підписників

487
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -3
Середній/Місяць:: -10

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Від кавового бізнесу до ворожого "Зомбіленду": Історія бійця "Лісника" з 205 батальйону Територіальної оборони Віктор Пилипенко, молодший сержант, навідник 2 зенітно-кулеметного відділення зенітно-ракетно-артилерійського взводу. Народився і зростав в славетному місті Києві, до війни працював в кавовій сфері - онлайн продаж кави. До «повномасштабки» жодним чином не планував якось перетинатись з армією, але доля внесла свої корективи… В 205 батальйоні з самого початку свого військового шляху, а саме з 26.02.2022 року.💬Починав з піхоти: Соледар, Бахмут, потім як аеророзвідник вже в Куп’янську з 2023 року, і по цей час. #Соледар — то був перший виїзд на бойові, тож усе було невідомо, страшно, цікаво і на драйві. Звісно, романтика війни доволі швидко змінилась реальністю: перші втрати побратимів, перший бій, але в цілому було «весело», якщо можна так сказати. #Бахмут — то вже інше… Як ми між собою говорили — «зомбіленд».💬Найбільш важке в службі — то втрачати побратимів і посестер, до всього іншого звикаєш...💬Мотивації на 4 рік війни вже й не так щоб і багато, але трішки ще залишилось – потрібно вигнати ворога з нашої землі.💬Щоб хотілось сказати цивільним? Кожен робить свій вибір і несе за нього відповідальність. Як на мене, то краще піти служити, ніж ходити і озиратись, чи не їде за ним #ТЦК. На війні померти шанси майже як і в цивільному житті: від долі не втечеш. За ці роки війна дуже змінилась, і те, що було на початку, на зараз зовсім інше, тому кожен може знайти себе на якійсь посаді. Люди потрібні в усіх підрозділах: і водії, і оператори дронів, і мінометники, і в штабній структурі, і т. ін. Тому, якщо вирішите піти служити, то сумно Вам вже точно не буде...)) Після Перемоги, скоріш за все, поїду у відпустку з дівчиною.📢Лайк і репост бійцям України. Ваша підтримка надважлива для нас!