Джерело
Продуктівіті 🇺🇦 АБО Самокат Продуктивності | ️ Cursor 3 – вже не IDE. Це штаб керування агентами, які пишуть код за...
368 Охват/переглядів
2026-04-05 17:00
Повідомлення №2646
⌨️ Cursor 3 – вже не IDE. Це штаб керування агентами, які пишуть код за тебе.Cursor переписали з нуля. Замість звичного редактора з AI-підказками – єдиний воркспейс, де люди і агенти працюють паралельно над різними репозиторіями одночасно.Що нового:→ Паралельні агенти в одному сайдбарі – запущені з десктопу, мобілки, Slack, GitHub чи Linear→ Handoff між локальним і хмарним середовищем – почав на ноуті, передав у хмару, пішов спати→ Composer 2 – нова фронтірна модель для кодингу→ Вбудований браузер для тестування локальних сайтів→ Маркетплейс плагінів з MCP, скілами і субагентами – публічний і приватний для команд→ Повна підтримка Language Server Protocol для навігації по кодуОкремо: спрощені діфи, стейджинг і створення PR прямо з інтерфейсу.Cursor чесно кажуть: будуть інвестувати в IDE-частину, доки "кодбази не стануть самокерованими". Амбіційно.https://cursor.com/blog/cursor-3📎 Читайте також:→ Cursor 2.5 – маркетплейс і паралельні субагенти→ Cursor Composer 1.5 – reasoning з ланцюжком думок→ Системні промпти 30+ AI-кодерів на GitHub