Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тризуб політичний 🔱
Додано 06 гру 2025

Тризуб політичний 🔱

@trizubnew
Кількість підписників: 23 662
Фото: 412
Відео: 20
Посилання: 59
Опис:
Тут пояснюю, як влаштована влада і як працює система Контекст, деталі, логіка рішень — для тих, кому мало заголовків Посилання на канал: https://t.me/+w1YcppabZ8IwNjcy
Джерело

Тризуб політичний 🔱 | Мільйони на ремонтах: як Суркіси наживаються на електроенергіїВ Україн...

Логотип телеграм спільноти - Тризуб політичний 🔱 Тризуб політичний 🔱 @trizubnew
6 450 Охват/переглядів 2026-05-17 18:51 Повідомлення №322
Мільйони на ремонтах: як Суркіси наживаються на електроенергіїВ Україні є 25 обленерго, два з яких належать Григорію Суркісу та його брату Ігорю. Це я зараз про «Львівобленерго» і «Прикарпаттяобленерго» — і саме вони викачують з нас мільйони під прикриттям «відновлення інфраструктури».Коли росія атакує об'єкти енергетики, зрозуміло що енергомережу потрібно негайно відновлювати, а для цього, крім бригад фахівців, потрібні кошти.В Україні діє так званий RAB-тариф — держава доплачує всім обленерго кошти, які повинні йти виключно на ремонти енергомережі. Мета наче благородна, держава встановила, окей.Сума цієї доплати вираховується як 3% від загальної вартості активів обленерго. Тобто, чим дорожче коштує мережа на папері, тим більше грошей виплачують власнику.Ось тут починається цікаве: НКРЕКП і Фонд держмайна «дивним» чином завищили вартість обленерго Суркісів аж на 30-40%. Прикиньте вартість звичайних трансформаторів накрутили в 1,5 раза більше, ніж він коштує насправді.Цікаво, це часом не свої люди Суркісів допомогли так зухвало завищити цифри, щоб викачати більше грошей? Питання, на жаль, риторичне.Завдяки цьому Григорій та Ігор Суркіси щороку отримують 850 млн (!) грн на «ремонти». Не треба бути генієм, щоб зрозуміти, що саме ми платимо ці гроші.Держустанови та бізнес платять цей тариф, але вони ж не будуть просто так віддавати кошти зі свого доходу, тому додаткові витрати на нас з вами. Кожен оплачує цей тариф щоразу, коли купує продукти чи йде в аптеку.Якийсь енергетичний рекет під час війни. Енергетика під потужними обстрілами, а Суркіси стабільно збирають данину за тарифами, які їм так зручно намалювали. І це ще не факт, що всі ці гроші дійсно йдуть на ремонти, а не в карман Суркісів.