Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тризуб політичний 🔱
Додано 06 гру 2025

Тризуб політичний 🔱

@trizubnew
Кількість підписників: 23 731
Фото: 402
Відео: 20
Посилання: 53
Опис:
Тут пояснюю, як влаштована влада і як працює система Контекст, деталі, логіка рішень — для тих, кому мало заголовків Посилання на канал: https://t.me/+w1YcppabZ8IwNjcy
Джерело

Тризуб політичний 🔱 | Давайте покажу один з прикладів як гроші з Дніпра течуть в кармани Кор...

Логотип телеграм спільноти - Тризуб політичний 🔱 Тризуб політичний 🔱 @trizubnew
6 930 Охват/переглядів 2026-04-02 18:42 Повідомлення №83
Давайте покажу один з прикладів як гроші з Дніпра течуть в кармани Корбана через його племінничка.Ігор Бірман — один з головних гравців на ринку зовнішньої реклами у Дніпрі. Його фірма «Біо-Форс» контролює сотні бордів та інших рекламних конструкцій по всьому місту. Але звідки вони у нього? У 2018-му в Дніпрі відбувся «цікавий» переділ. Рекламні агенства, які роками чесно працювали раптово почали отримувати відмови у продовженні дозволів.Ну а без дозволів їхні борди демонтували. А потім ці ж рекламні площі якимось дивом опинялись в руках Бірмана. Давайте подумаємо, хто ж міг ці місця віддати Бірману? 🤔Ну звісно ж той, хто контролює всю зовнішню рекламу в місті. І тут ми доходимо до голови Департаменту торгівлі та реклами у Дніпрі — Андрія Пильченка.А цей Пильченко вказаний засновником БО «Фонд оборони країни», з якого Корбан привласнив 40 млн грн, які люди скидали на АТО. Тобто, Пильченко напряму пов'язаний з Корбаном.Пильченка на посаду голови Департаменту призначив мер Філатов. Ну і виходить, що Корбан і його шістки Філатов та Бірман просто віджали бізнес у чесних людей. І тепер кожен, хто захоче купити рекламку, мусить заплатити цій компанії рейдерів. Гроші спочатку підуть в Ізраїль до Бірмана, а потім вже прямо на рахунки Корбана.До речі, Філатов піарить себе саме на цих бордах, при цьому виділяє на це шалені кошти з бюджету, про що я вже писав раніше.Отакі от дніпровські схемки. Чуваки тупо привласнили собі ціле місто, і ніхто їх викурить звідси не може. Ну або не хоче.