Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ТРИБУН | СХІД
Додано 14 лип 2024

ТРИБУН | СХІД

@tribun_ua
Кількість підписників: 6 169
Фото: 42,700
Відео: 6,950
Посилання: 42,600
Опис:
Наш сайт: https://tribun.com.ua/ ▫️Instagram: https://instagram.com/tribun.ua ▫️Facebook: https://www.facebook.com/TribunsNews Адміністратор каналу: @tribun_admin Монобаза: https://base.monobank.ua/ANwiZ3whMccPTT
Джерело

ТРИБУН | СХІД | Після окупації наш будинок чомусь визнали безгоспним та позбавили нас ...

Логотип телеграм спільноти - ТРИБУН | СХІД ТРИБУН | СХІД @tribun_ua
663 Охват/переглядів 2026-05-01 11:16 Повідомлення №77069
«Після окупації наш будинок чомусь визнали безгоспним та позбавили нас прав власності», — каже один із жителів окупованого Донецька.Люди записали відео, в якому розповіли про вилучення квартир окупантами.Одна з донеччанок каже, що придбала квартиру у 2013 році в ЖК «Академічному» по бул. Шевченка, 41Е — на той момент будинок був майже добудований. Вона повністю оплатила оселю та оформила документи купівлі-продажу. Але після окупації ці документи не визнають: у «судах» відмовляють через неможливість ідентифікації частини квартири. У «міністерстві будівництва» заявили, що жодних прав у неї немає.Ще одна жителька розповідає, що також у 2013 році придбала квартиру по вул. Листопрокатників, 3Б і повністю її оплатила, але право власності мала отримати у 2014 році. У 2022 році квартиру віджали, і тепер жінка змушена жити в гуртожитку.💭 «Навіщо ми тоді голосували, ходили на той "референдум"? Для чого все це було? Для народу? Я починаю сумніватися у цьому», — каже мешканка.Ще один донеччанин придбав квартиру у 2013 році на вул. Коваля, 92 — її конфіскували у 2023-му та позбавили його права власності. Станом на зараз там уже живуть люди, які не мають жодного стосунку до будинка.🇺🇦 Підписатись💰 Підтримати медіа