Джерело
Олександр Третяк | Але річ не в мені. Поки мільйони українців відбивають російську агресі...
9 000 Охват/переглядів
2025-02-12 19:42
Повідомлення №7642
Але річ не в мені. Поки мільйони українців відбивають російську агресію вздовж тисяч кілометрів фронту, в глибокому тилу купка можновладців, паразитуючи на воєнному стані, зводить в Україні авторитарний політичний режим, подібний до того, який на росії збудував путін. Тому моє друге розчарування і занепокоєння: як ця показова демонстраційна зачистка політичного поля позначиться на євроінтеграції. Нам ще треба буде захистити демократію, верховенство права і відповідність України стандартам членства в Євросоюзі. Саме тому днями я повернувся із закордонного відрядження, хоча мене всі попереджали: що у влади «дах зірвало», про санкції та нові підозри і що краще мені залишатися за кордоном. Це дуже погане дежавю: коли за пару тижнів до великого вторгнення влада займалася Порошенком. І через три роки великої війни, коли нібито мали б порозумнішати, — те саме. Але я маю бути тут, зараз, зі своєю країною і боротися з тими, хто ставить під сумнів її європейське майбутнє та її боротьбу у війні з російським агресором. Чому вони це роблять? Ненависть, страх і помста. І тому що у них почалися вибори. Не у нас. У влади.Так, показово, що терористом та екстремістом Порошенка визнав суд владіміра путіна. Тепер його формулювання майже дослівно повторила РНБО Зеленського.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter