Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Транспорт Харкова 🇺🇦
Додано 06 гру 2025

Транспорт Харкова 🇺🇦

@transport_kharkova_ua
Кількість підписників: 32 106
Фото: 2,360
Відео: 166
Посилання: 1,330
Опис:
Неофіційний канал про громадський транспорт міста Харків. Якщо у Вас є інформація, питання або пропозиції, пишіть до нашого бота: @TransportKharkova_bot Для підтримки каналу: https://send.monobank.ua/jar/419PQTssiy
Джерело

Транспорт Харкова 🇺🇦 | Яка ж маячня про #безплатний_транспорт від міського голови. Як зменшен...

Логотип телеграм спільноти - Транспорт Харкова 🇺🇦 Транспорт Харкова 🇺🇦 @transport_kharkova_ua
10 600 Охват/переглядів 2026-06-04 14:15 Повідомлення №14491
Яка ж маячня про #безплатний_транспорт від міського голови. Як зменшення фінансування може НЕ впливати на якість? Більше грошей = більше можливостей. Ні, якщо ви робите більше, ніж робилося раніше за ті самі кошти, то супер. Але можна робити тоді ще більше! Та, чесно кажучи, мало людей сьогодні можуть сказати, що якість громадського транспорту в місті краща, ніж до війни. Так, немає маршруток. Так, чистіше. Так, більше великих автобусів. Так, є бодай якийсь розклад. Так, у нас не затримують зарплату водіям по 3 місяці. Але! До 2022 метро працювало як метро, а не підземна електричка, яку треба ще зловити. Тролейбуси, автобуси та трамваї працювали до вечора, а не заходу сонця, а іноді раніше. Я вже мовчу про гроші на адаптацію зупинок для покращення доступності. Це якісь елементарні речі. Не кажу про те, що чимало досі актуальних маршрутів так і не повернулися після 2022. Лише тільки трамвайних скільки! Це вбиває міський ритм.Хочемо поговорити про оновлення парку? Серйозно? Скільки у нас низькопідлогових трамваїв? Звісно, їх треба купляти нові. Нехай українські. Але де вони? Гроші, які мали б йти на розвиток, йдуть на утримання. Це деградація. У нас росте вже ціле покоління, яке не довіряє громадському транспорту. Цю репутацію треба буде рятувати роками. Молодь тепер вірить більше в пікап, який можна припаркувати через бордюр, ніж в збалансовану мобільність, де місто піклується про всіх, а не тільки про тих, хто заробив (чи вкрав) на авто.Даруйте, але бомбить від цих постів. Тому навіть не берусь коментувати, бо втомився від цих маніпуляцій.🚴🏻‍♂️ Читати 📹 Дивитись