Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Транспорт Харкова 🇺🇦
Додано 06 гру 2025

Транспорт Харкова 🇺🇦

@transport_kharkova_ua
Кількість підписників: 32 131
Фото: 2,360
Відео: 167
Посилання: 1,330
Опис:
Неофіційний канал про громадський транспорт міста Харків. Якщо у Вас є інформація, питання або пропозиції, пишіть до нашого бота: @TransportKharkova_bot Для підтримки каналу: https://send.monobank.ua/jar/419PQTssiy
Джерело

Транспорт Харкова 🇺🇦 | Нова епоха для трамвая Харкова! Я не жартую.Вкотре спостерігаємо, як в...

Логотип телеграм спільноти - Транспорт Харкова 🇺🇦 Транспорт Харкова 🇺🇦 @transport_kharkova_ua
5 560 Охват/переглядів 2025-12-16 14:55 Повідомлення №11754
Нова епоха для трамвая Харкова! Я не жартую.Вкотре спостерігаємо, як війна стає причиною вимушених покращень у міському громадському транспорті Харкова. Якби не вона, то ми б досі грались у новенькі електробуси та трамваї від Ярославського…Виявляється, людям більше подобається великий автобус, а не просто новий. Можна вживаний, але більш місткий. Тепер відкриваємо для себе трисекційні трамваї. Ці точно не ідеальні, але це значний поступ для нашого міста, який започаткує стандарт.Що трисекційний трамвай дає пасажирам?Комфорт. Пасажири більше не вимушені на зупинці вгадувати, в якому вагоні більше буде людей. Вони краще розподіляються по салону і легше знаходять вільне місце. Безбар'єрність. Так, це поки що не повністю низькопідлоговий трамвай, але, подивитесь, як швидко пасажири похилого віку навчаться заходити саме в ті двері, які знаходяться на пониженні. Тут, до речі, є й зворотна сторона — вони будуть залишатись внизу, бо не хочуть лізти на гору. Але це треба сприймати як сигнал — нам потрібні повністю низькопідлогові трамваї. Дякую чехам за подарунок! Дякую чиновникам, які організували весь цей процес! Повірте, тут дійсно є за що дякувати. Знаю трохи деталей. Хоча б те, наскільки лише доставлення такого трамвая було технічно складним. Не було таких довгих причепів, щоб перевезти його сюди. Тому на тендер заявився виробник причепів TAD, який взявся за справу — буде їм для портфоліо гарний кейс. Вийшло недешево. Також чимало возні з документами. Чехи терпляче чекали все це. Попереду ще немало викликів, адже треба адаптувати вагон, а місць для підіймання таких немає. То побажаємо успіхів команді, щоб у них все вийшло та ми побачили цього красеня на наших вулицях!🚴🏻‍♂️ Підписатись 📹 Дивитись 🥳 Дивитись#транспорт #мобільність #трамвай