Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ProSebe lab
Додано 06 січ 2025

ProSebe lab

@transformkapec
Кількість підписників: 929
Фото: 635
Відео: 130
Посилання: 128
Опис:
Канал для ментально дорослих людей, які готові йти в трансформацію, глибину і навчатись розуміти себе та інших.
Джерело

ProSebe lab | Думки_ранку Ми живемо в минулому, а існуємо тільки в історії. Реальніс...

Логотип телеграм спільноти - ProSebe lab ProSebe lab @transformkapec
380 Охват/переглядів 2025-12-21 10:46 Повідомлення №1714
#Думки_ранку Ми живемо в минулому, а існуємо тільки в історії. Реальність - ілюзія. Коли ви кажете - дивись на речі реально, хотілось би розуміти, це про що.Ми це сукупність історій, якій мозок розповідає сам про себе. Просто подумайте, операції на мозку іноді роблять без наркозу, щоб людина під час щось робила (наприклад грала на скріпці) і лікарі бачили ділянки активації і не зачепили їх. Це можливо тільки тому, що мозок - не має больових рецепторів і не може відчувати болю. А на обробку вхідної інфи від репрезентативних систем (наприклад очі) в нього уходить 0.5 секунди, для розуміння око зустрічається зі світлом на швидкості 200 фемтосекунд, одна секунда це 10¹⁵ фемтосекунд ступені. Тобто фемтосекунда це квадріліонна доля секунди. Це навіть уявити складно, ми в принципі не здатні усвідомити швидкість життя, бо ми весь час в минулому, нас як танкових взагалі не існує, весь час є просто певний набір чогось, що ми називаємо Я. Ми живемо в світі наротивів, домовленостей. Вам в дитинстві розповіли, це стіл, це кішка. Мам вчать називати дітям їх емоції. Так в 3-4 роки нас навчають почуттю провини.Все ілюзія. Якщо вас не влаштовує ваша реальність, міняйте програми. Самостійно це складно - можно зі мною, можно з моїми колегами. Головне усвідомити - "Я" може бути якимось завгодно. Це тільки ваш вибір, якщо ви згадаєте, що ви автор цієї гри.