Джерело
ProSebe lab | 30_днів_вдячності День 6Дякую сестрі, яка покликала з собою ввечері по...
165 Охват/переглядів
2025-08-10 20:15
Повідомлення №1522
#30_днів_вдячності День 6Дякую сестрі, яка покликала з собою ввечері помалювати нейрографіку біля моря.Проробляла в собі питання збільшення доходу і цікаво було спостерігати, як мозок намагався вставити свої "важливі" коментарі 😅🤣Дякую людині яка придумала айслате, літом це перетворюється на напій богів.Дякую собі, що пару тижнів тому не повелась на заробити тут і зараз і відмовила клієнту в тренінгу для команди, до поки не сертифікуюсь на тренера тренерів. Можно було покластися на свій досвід, в мене за плечима більше 3000 консультацій для бізнеса. Але я спинним мозком відчула, що можно краще. І сьогодні я дізналась про важливість деяких моментів, для того щоб власник потім по справжньому міг вийти з операційки. Описувати не буду, бо то треба цілу книгу написати, враховуючи весь мій попередній досвід і як сьогодні одне речення стало інсайтом, який склав всі пазли в одну картину.Вчитель приходить коли учень готовий. Це не обов'язково про якусь конкретну людину, подію, це про те, що коли є готовність, навіть випадковий перехожий може стати тим самим вчителем.Дякую своєму майстер тренеру, який дуже обґрунтовано пояснив, чому ми робимо послугу ведмедя людям яких беремо в роботу безкоштовно чи на знижках. І на це є теж народна мудрість - благими намерами услана дорога в пекло. Раніше я думала, що це тому що люди не можуть оцінити добро яке ти робиш 😁. Правда сумніша. Через такі вчинки, ми наче стаємо вище іншої людини, благодіями, а вона раз нижче, то укріплюється в своїй нестабільний самооцінці.Кіріл (майстер тренер) розповів, як він коли зрозумів в якому напрямку дуже хоче вчитись і пропрацювати себе, але грошей на це не було. Він домовився що він буде робити все що скажуть для того центра, де було навчання. Мив підлогу, розставляв стільці, шукав для них клієнтів і вже на другий місяць він зміг внести частину грошей і потім оплатити повністю своє навчання. Він просто на своїй основній роботі через внутрішне зростання почав заробляти більше.І це про те, що коли людина по чесному щось хоче для себе, вона завжди знайде як, а не чому не можу.Дякую йому за таке пояснення і нагадування про силу наміру.Дякую цьому чудовому дню, який ще не закінчився, бо на вечерю мене чекає качка в ягідному соусі. Та я повноцінно відчуваю цей день як сповнений щирості від життя.Подумки обіймаю всіх, хто зараз готовий прийняти теплі, людяні обійми від серця.Добраніч 💛💙