Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ProSebe lab
Додано 06 січ 2025

ProSebe lab

@transformkapec
Кількість підписників: 929
Фото: 635
Відео: 130
Посилання: 128
Опис:
Канал для ментально дорослих людей, які готові йти в трансформацію, глибину і навчатись розуміти себе та інших.
Джерело

ProSebe lab | Давайте трохи про системне мислення. Все є частиною якоїсь системи, ні...

Логотип телеграм спільноти - ProSebe ProSebe lab @transformkapec
114 Охват/переглядів 2025-03-28 22:14 Повідомлення №1274
Давайте трохи про системне мислення. Все є частиною якоїсь системи, нічого само по собі у всесвіті не літає. І якщо ми таким чином дивимось на речі, то це зовсім інший погляд.Сума частин по окремості ніколи не є цілим. І тоді логічне питання, що робить систему цілою. Ви можете сказати, що кордони. Але це тільки умовна правда. СИСТЕМА є цілостною за рахунок взаємозв'язків елементів.Давайте на прикладі ПСИХІКИ.Наприклад ви побачили якесь обмежуюче переконання і вирішили його відпрацювати. Це сизіфова праця. Якщо ви не пішли в низ і на гору і не подивились субсистеми.Але психолог наче відпрацював, а клієнт буде ходити роками і даремно сплачувати гроші. І це відбулось тільки тому, якщо ви не подивились зв'язуючі елементи системи.Наведу приклад на грібний системі. Наприклад переконання це гриб, ви його смикнули, а різома лишилась. Або ви смикнули за одну ниточку ризоми, а їх там 50. Наприклад це підкріплюєче переконання, а де корніве? Таким чином просто даремно втрачається час. Що буде низом в такому випадку?Внутрішній аудіальний діалог, мислення, поведінка. Що буде верхом? Крітерії, цінності, потреби.