Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тралік на Огнівку
Додано 06 гру 2025

Тралік на Огнівку

@traliknaognivku
Кількість підписників: 3 404
Фото: 2,610
Відео: 471
Посилання: 2,090
Опис:
Їду 25 років 🚎 Канал полтавського журналіста. Ексклюзив і аналітика. 👉 Зв'язок @konduktorognivka
Джерело

Тралік на Огнівку | Будинок на Оксанченка, в який пару тижнів тому прилетів шахед вже пода...

Логотип телеграм спільноти - Тралік на Огнівку Тралік на Огнівку @traliknaognivku
2 480 Охват/переглядів 2026-04-10 14:07 Повідомлення №4165
Будинок на Оксанченка, в який пару тижнів тому прилетів шахед вже подався на програму відновлення. Роботи розпочнуться влітку. В той же час є будинки, в які прильоти сталися півтора року тому, а вони навіть підрядника не отримали. Чому так?Справа в тому, що на Оксанченка ще до прильоту було ОСББ, а для ОСББ є державні програми відновлення. Ту саму схему раніше провернули мешканці будинку на Авіамістечку, фото якого я тут недавно постив. Таким же шляхом пішов будинок на Великотирнівській, де тиждень тому дрон впав на дах 9-поверхівки. Бо вже було ОСББ. Мешканці будинку на Гостомельській (Матросова) ОСББ не мали і таке як збираються створювати швиденько своє. Водночас, наприклад, мешканці будинку на Баленка 7, категорично відмовляються створювати ОСББ, через зрозумілий для людей літнього віку острах. Але коли процес ремонту менеджерить міськрада - результатів обмаль. Вже понад рік навіть підрядника нема.Тому метода міськради і полягає в тому, щоб направляти пошкоджені будинки в державні програми відновлення через ОСББ, бо вони добре усвідомлюють свої можливості і здатності до ліквідації таких проблем.