Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тралік на Огнівку
Додано 06 гру 2025

Тралік на Огнівку

@traliknaognivku
Кількість підписників: 3 404
Фото: 2,610
Відео: 471
Посилання: 2,090
Опис:
Їду 25 років 🚎 Канал полтавського журналіста. Ексклюзив і аналітика. 👉 Зв'язок @konduktorognivka
Джерело

Тралік на Огнівку | Про комунікацію. Епізод з роботи чиновників.Коротко розкажу про вчораш...

Логотип телеграм спільноти - Тралік на Огнівку Тралік на Огнівку @traliknaognivku
1 860 Охват/переглядів 2026-01-29 11:06 Повідомлення №3754
Про комунікацію. Епізод з роботи чиновників.Коротко розкажу про вчорашню ситуацію, а ви собі паралельно уявляйте чи можливо це аби у вас так на роботі відбувалосьДля контексту. 29 ліцей можуть перетворити на гімназію. Не перша і по ходу не остання школа, яка може потрапити під такі зміни. Батьки очікувано проти, тому з ними проводяться зустрічі. Отже. 23 січня в школу до батьківського комітету приходить депутат Євгеній Дикань. Наприкінці домовились провести ще одну зустріч в ліцеї але з представниками департаменту освіти 28 січня о 10:00. Ну, ок. 26 січня батькам на пошту приходить лист-запрошення прийти 28 січня на 10:00 на комісію з питань освіти, на якій будуть Катерина Ямщикова і ті ж таки керівники департаменту освіти. 28 січня на 10:00 батьки приходять в міськраду на освітню комісію. Але керівників департаменту на комісії немає. Вони сидять в ліцеї разом з Євгенієм Диканем. Не приходить і Катерина Ямщикова. Батькам на комісії говорять, що і Леся Марталішвілі і Жанна Каплоух поїхали до них в ліцей. Батьки з міськради їдуть в школу, але там теж нікого вже немає. Дикань і Марталішвілі вирішили раз батьків немає, провести зустріч з одним директором (на фото). І потім роз'їхатись.