Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тралік на Огнівку
Додано 06 гру 2025

Тралік на Огнівку

@traliknaognivku
Кількість підписників: 3 404
Фото: 2,610
Відео: 471
Посилання: 2,090
Опис:
Їду 25 років 🚎 Канал полтавського журналіста. Ексклюзив і аналітика. 👉 Зв'язок @konduktorognivka
Джерело

Тралік на Огнівку | Війна з тилом. Питома вага зусиль і ударів русні саме по тилу від літа...

Логотип телеграм спільноти - Тралік на Огнівку Тралік на Огнівку @traliknaognivku
2 120 Охват/переглядів 2026-01-12 19:40 Повідомлення №3685
Війна з тилом. Питома вага зусиль і ударів русні саме по тилу від літа 2025 суттєво зросла в порівнянні з попередніми роками. Поступово йде перекіс і акцент з лінії фронту переносится саме по тиловим містам, інфраструктурі і "мирняку". Зміщення акцентів пов'язане з пошуком "слабкого місця" і усвідомлення, що продавити СОУ по лінії зіткнення так як хочеться в кремлі не виходить. Можливо, путін думає, що через блекаути виникне бунт і майдан, я хз що воно думає. Але чомусь згадав відео якогось військового експерта ще з 2023 року, коли модно ще було давати прогнози, коли завершиться війна (не можу знайти на ютубі). То він тоді розкладав фази завершення війни і говорив, що чим повільніше рухатиметься фронт, тим більше будуть бити тил. А коли фронт зупиниться обидві сторони ще можуть роками просто кидати один в одного ракетами. І це буде остання фаза війни. Не знаю чи так буде. Більшість цих експертів десь зникли з ютубу, а сам я так собі прогнозист, бо в січні 2022 думав, що нічого не станеться. Але русня готує нові удари, і за можливості приготуйтесь до блекаутів, запасайтесь водою і необхідним. Легше не буде. Краще приготуватися.