Джерело
Trabzonspor UA | Все Про Українців | Фатіх Текке:«У матчі, де нам бракувало дуже важливих гравців, на мою д...
50 Охват/переглядів
2025-12-15 12:55
Повідомлення №1454
Фатіх Текке:«У матчі, де нам бракувало дуже важливих гравців, на мою думку, це був один із найкращих матчів, які ми зіграли досі. Початок гри, все в ній, було дуже, дуже хорошим матчем. Ми пропустили голи; це були моменти, над якими ми працювали, але, на жаль, ми не були правильно розташовані. Іноді таке трапляється. Старт і перша частина гри з рахунком, якого ми зовсім не очікували. Потім, повертаючись, червона картка… На мою думку, перший інцидент був майже таким самим. Інцидент із Сердаром також був таким самим, підкат на щиколотці; це також могло бути червоною карткою. Після цього стався матч, де Бешикташ захищався, а Трабзонспор атакував, і ми могли зробити це лише з боку Зубкова. Ми могли перемогти, але повернення в таких матчах дуже, дуже важливе, дуже цінне. Ми дали нашому супернику один чи два переходи, якщо я не помиляюся, чого нам не слід було робити. Дуже великі помилки. Ми пропустили голи сьогодні через те, над чим ми працювали. Найбільше мене хвилювали стандартні положення через їх розмір. Але загалом, ентузіазм, враження, яке ми справили на наших уболівальників, і відчуття, яке ми залишили у глядачів, були дуже позитивними. «Це був дуже позитивний матч і з моєї точки зору»
@trabzonsporUA