Джерело
Типове Криворіжжя | Триває допомога людям та ліквідація наслідків нічної атаки на місто Вн...
3 780 Охват/переглядів
2026-02-26 12:04
Повідомлення №41327
Триває допомога людям та ліквідація наслідків нічної атаки на місто Вночі ворог вкотре атакував наше місто шахедами. Як завжди підло цілився по цивільної інфраструктурі. В результаті атаки один із шахедів влучив у п'ятиповерховий будинок. Пошкодження значні – пробитий дах та перекриття в одній із квартир до 4 поверху. Слава Богу, і це головне – всі живі. У квартирі, куди влучив шахед, нікого не було. Фахівці встановлять критичність пошкоджень та можливості відновлення. Зараз стоїть завдання до вечора закрити отвори. Але постраждали 89-річний чоловік та 83-річна жінка - це сім'я з того ж під'їзду. Вони зараз у лікарні, куди одразу були доставлені – дідусь у стані середньої тяжкості, бабуся "легка", лікарі надали їм усю необхідну допомогу і зараз роблять для них все що потрібно. Також, за уточненою інформацією, пошкоджено ще 13 житлових будинків (понад 500 вибитих вікон, 4 покрівлі, балкони), дитячий садок, медичний центр, пожежна частина, 2 адміністративні будівлі, автомобілі. На місце були одразу направлені всі оперативні та комунальні служби. Пожежа, що виникла, була загашена, зараз комунальники – це 15 бригад - працюють над ліквідацією наслідків, допомагають людям. Також триває робота над відновленням подачі у п'ятиповерхівку газу та тепла, а також, після гідроудару, тепла у 27 будинків – завдання також завершити цю роботу до кінця доби. Буквально протягом години було розгорнуто і Штаб допомоги людям - з 3-ої години ночі він уже працював, були завезені всі необхідні будматеріали – ОСБ, плівка, рейки та інші – щоб насамперед закрити вікна. Потім, як завжди, будемо склити. Допомогу будматеріалами отримали вже 134 родини – це понад 200 листів ОСБ, 900 м2 плівки тощо. Також вже прийнято майже 110 заяв на матеріальну допомогу від міста. Штаб сьогодні працюватиме до 18.00, а якщо буде потрібно – то й завтра. Допомога, як завжди, буде надана всім, кому вона потрібна. Дякую співробітникам ДСНС, медикам, працівникам комунальних служб та всім, хто допомагає зараз людям за оперативну та злагоджену роботу! У Кривому Розі ніхто не залишався і не залишиться сам на сам з бідою.