Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Плече Сіссоко | Тоттенгем🇺🇦| АПЛ
Додано 14 лип 2024

Плече Сіссоко | Тоттенгем🇺🇦| АПЛ

@tottenham_ukraine
Кількість підписників: 670
Фото: 7,680
Відео: 1,480
Посилання: 5,920
Опис:
Непрофесійно. Суб'єктивно. Але щиро. Про АПЛ загалом, про Тоттенгем зокрема. Чат: https://t.me/tottenham_ukraine1 YouTube: https://www.youtube.com/@ПлечеСіссокоТоттенгем Засновник: @underdog13 Адміни: @xGodgolem @mykicharsen @olegyerokhin

👥 Кількість підписників

670
Середній/День:: +8
Середній/Тиждень:: +12
Середній/Місяць:: +26

👁️ Середній перегляд на повідомлення

415
Середній/День:: 208
Середній/Тиждень:: 752
ERR: 61.94%

📊 Кількість повідомлень на день

4.5
Останній день: 4
Середнє за тиждень: 4.1
Середнє за день: 4.5

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

🎙️ Томас Франк про гру:«Я задоволений грою. Це була саме та реакція, якої я й хотів від гравців, від команди. Ми дуже наполегливо працювали над цим – гравці, персонал, я, – щоб переконатися, що ми добре відреагували та повернулись, бо це надзвичайно важливо після невдалої гри».«Сьогодні я побачив більше ідентичності команди, яку я хочу створити, яку ми хочемо створити. Набагато більше характеру, індивідуальності, агресивності. Три слова, які потрібні в будь-якій команді, незалежно від того, як ви хочете грати, якою б формацією ви не займалися, що завгодно».«Сьогодні ми це побачили, і я задоволений. Звичайно, я думаю, що саме гра була на тому рівні, за якого ми могли щось отримати з гри, нічию чи перемогу. Тож трохи засмучує те, що ми пропустили кілька голів».«Гол від Вітіньї, не просто у верхній кут, а ідеально у верхній кут. А потім, звичайно, третій і четвертий голи. Це ті, яких нам точно потрібно уникати, якщо ми хочемо щось з цього отримати та щось побудувати. Нападники забили два голи. Вся команда, я думаю, добре виступила. Арчі Грей, Лукас Бергвалл, позитивно». Плече Сіссоко | Тоттенгем
Мої любі відписники, до нас знову звернувся мій друг і однокласник Артем, якому ми разом з вами вже неодноразово допомагали із різними потребами його підрозділу.За цей час нам вдалося:– придбати тачку для хлопців;– кілька разів профінансувати ремонти попередньої;– долучитись до збору натурнікети.Цього разу Артем звернувся із проханням допомогти у зборі на системи перехоплення сигналу БПЛА «Дзига».Останнім часом у них різко зросла кількість випадків ураження транспорту ворожими FPV-дронами. А транспорт це не просто техніка, це життя людей, які в ньому. Тому потреба справді критична.Хлопці вже самостійно скидаються на кілька таких систем, і я впевнений, що ми з вами також можемо підтримати збором хоча б на ще пару, а якщо піде добре, то й на три.Призи длядонатерів оголошу трохи пізніше — традиційно це будуть сухпайки, напої та прапор бригади з підписами хлопців. Думаю ще, як розширити цей «банк призів», але обʼєктивно збір чекати не може.Дуже дякую кожному, хто долучається і поширює збір.https://send.monobank.ua/jar/8rgYSUk9Jb4874100021753440За потреби - надам валютні реквізити.І наостанок — слова самого Артема, які, мабуть, найкраще пояснюють, чому цей збір такий важливий:«Бо, на жаль, авто не так багато, а систем ще менше».
Із прес-конференції Томаса Франка🎙️:Про стан Крістіана Ромеро: «Так, Ромеро здоровий і готовий, він розпочне матч завтра. Був контактний удар по стопі, але медична команда добре попрацювала, щоб його відновити, він тренувався і готовий до гри». Про операцію Домініка Соланке: «Процедура Домініка пройшла добре, це хороші новини. Як я сказав у Буде, ми дізнаємося більше про терміни відновлення після міжнародної перерви. Тоді зможемо бути більш конкретними». Про Рандала Коло Муані:«Коло Муані був на полі останні два дні, що дуже позитивно. Але його не буде в складі завтра». Про Кота Такаї: «Кота почувається все краще. Він повноцінно тренується з командою вже тиждень чи трохи більше. Це обнадійливо, я задоволений». Про новий контракт Родріго Бентанкура: «Це фантастичні новини, що клуб зміг спочатку продовжити контракт Ромеро, а тепер і Родрі Бентанкура. Це великий сигнал, що обидва вірять у наш проєкт і майбутнє тут. Для Родрі було б найпростіше дочекатися завершення контракту і піти, але він залишився. Це чудовий сигнал для вболівальників і всіх нас. Він топгравець, і я вірю, що ми можемо витиснути з нього ще більше». Про лідерську групу і відсутність у ній Бентанкура та Порро: «У нас багато гравців із лідерським потенціалом. Чим більше тих, хто готовий говорити і брати відповідальність за загальну картину, тим краще. Родрі Бентанкур і Педро Порро – я хочу, щоб вони брали на себе багато відповідальності, і вони це роблять добре. Але обрана група покриває весь склад, щоб усі були залучені та синхронізовані». Про покращення гри Родріго Бентанкура: «Я дуже задоволений ним як гравцем і особистістю. Коли він на своєму найкращому рівні, він топовий півзахисник Прем’єр-ліги. Але я хочу бачити більше стабільності. Я сказав йому, що хочу, щоб він більше керував грою, брав м’яч у складних ситуаціях. Він дуже спокійний і вміє виходити з тиску. Також він може додати голи, але головне – більше контролювати центр поля». Про планування трансферів у січні: «Усе відбувається швидко. Клуб добре організований. Приблизно через тиждень-два після закриття трансферного вікна вони починають готуватися до наступного. Вінай і Йохан уже працюють над цим. Незабаром ми проведемо зустріч, щоб обговорити плани». Про повернення в гру після пропущених голів: «Звісно, ми хочемо завтра забити першими. Але у футболі завжди є ризик пропустити. Важливо мати здатність відіграватися. Я задоволений, що ми змогли це зробити тричі поспіль. Звісно, було б приємно вигравати 3:0 легко, але це Прем’єр-ліга, найконкурентніша ліга у світі. Ми граємо в Лізі чемпіонів, де також потрібна ця здатність. Ми працюємо над тим, щоб забивати першими, але я радий, що ми можемо долати невдачі». Про сильну праву сторону атаки (Порро і Кудус):«Я не впевнений, чи хочу я, щоб усе було збалансовано. Якщо права сторона створює шанси, а інша завершує, це непогано. Мо і Педро добре спрацювалися, у них є стабільність. На лівому фланзі ми використовували двох різних захисників – Джеда і Дестіні – і різних вінгерів. Ми працюємо над синхронізацією у фінальній третині». Про прогрес на лівому фланзі: «Я відносно позитивно налаштований. Вілсон показує обнадійливі ознаки, Хаві також. Річі забив три голи і був у формі весь час. Лукас демонструє хороші ознаки. Наразі це не викликає занепокоєння». Про матч проти Лідса: «Лідс чудово виступає після повернення в Прем’єр-лігу. Даніель Фарке і його команда роблять чудову роботу. Я поважаю Даніеля, ми не раз змагалися раніше. Елланд Роуд – фантастичний стадіон із чудовою атмосферою. Вони не програвали вдома в лізі більше року, це вражає. Вони дуже добре захищаються і мало що дозволяють у відкритій грі. Ми знаємо, що це може бути матч на 90 хвилин, із перепадами, але ми готові і прагнемо взяти три очки». Плече Сіссоко | Тоттенгем
🎙️ Новини команди із інтерв’ю Томаса Франка:Про стан Домініка Соланке:Соланке повернувся до тренувань на траві, прогресує, але не зіграє проти Брайтона та Донкастера.Про перші три місяці в «Тоттенгемі»:Час минув швидко, багато подій, зосереджений на сьогоденні та підготовці до наступного матчу.Про таблицю Прем’єр-ліги:Не дивлюсь на таблицю до квітня, фокусуємось лише на грі команди, а не на позиціях.Про Крістіана Ромеро:Він один із найкращих центральних захисників у світі, зрілий, агресивний і холоднокровний.Про особистість Ромеро:Любить футбол, як дитина, сфокусований на тренуваннях, чудовий характер у роздягальні.Про прогрес Лукаса Бергвалла:Після травми гомілки набирає впевненості, працює над позиціонуванням і розумним використанням енергії.Про Фабіана Гюрцелера (тренера Брайтона):Вражає його успіх у 32 роки, у ньому є великий потенціал, згадую нашу розмову влітку.Про Андреаса Георґсона (асистента):Познайомилися в Брентфорді, відповідає за стандартні положення, вносить різноманітність у тренерський штаб.Про Хаві Сімонса:Бучу його як «десятку», але також він грає на лівому фланзі, щоб поступово адаптуватись до Прем’єр-ліги.Про Арчі Ґрея:Вражає його менталітет і гнучкість, бачу його як півзахисника або центрального захисника, але конкуренція обмежує ігровий час.Про групу лідерів:Ще не сформував групу лідерів, обіцяю зробити це незабаром.Про Кота Такаї:Близький до повернення до тренувань із групою, ймовірно, з понеділка.Плече Сіссоко | Тоттенгем
📰 Стаття Аласдейра Ґолда для football.london про відхід Леві:Відхід Даніеля Леві з “Тоттенгема” вважається завершальним елементом планів власників клубу, спрямованих на те, щоб вивести північно-лондонську команду на новий рівень із оновленим підходом та більшою кількістю трофеїв. У четвер було оголошено, що 63-річний Леві залишає посаду після майже чверті століття в клубі. Це остання частина планів сім’ї Льюїс, яка стоїть за власниками “Тоттенгема” ENIC, щодо змін улітку та введення нових лідерів, які, на їхню думку, виведуть клуб на нові висоти.Цього літа Анге Постекоглу був звільнений з посади головного тренера, його замінив Томас Франк, а на рівні правління Вінай Венкатешам став новим генеральним директором клубу, тоді як Скотт Манн був відправлений у відставку з посади головного футбольного директора.Також у червні було оголошено, що давня радниця Леві Донна-Марі Каллен залишає клуб після майже трьох десятиліть роботи, а тепер і сам голова пішов із посади. Леві сприяв будівництву нового стадіону клубу та нових тренувальних споруд, і тепер керівництво “Тоттенгема” планує зосередитися на покращенні результатів на полі.Відхід голови планувався деякий час, але тримався в таємниці з поваги до всього, що Леві зробив за десятиліття. Його перебування завершилося другим трофеєм — “Тоттенгем” виграв Лігу Європи в травні.Як стало відомо football.london, сім’я Льюїс наразі не планує продавати клуб, тому вони впроваджують зміни в структурі “Тоттенгема”, щоб зробити її більш традиційною та сучасною, з генеральним директором на чолі. Хоча Леві багато хто вважав співвласником, який керує клубом, новий напрямок передбачає, що власники більше підтримують клуб, ніж керують ним. Вів’єн Льюїс регулярно відвідує матчі і була помічена разом із Леві під час перемоги в першому турі проти “Бернлі”. Її батько Джо довгий час був власником клубу, але 88-річний чоловік відійшов від цієї ролі кілька років тому. Його діти та онуки, які є фанатами “Тоттенгема”, взяли на себе активнішу роль у підтримці клубу. Ця підтримка проявляється через залучення додаткових футбольних знань із призначенням одного з найбажаніших генеральних директорів у футболі — Віная Венкатешама, який керуватиме повсякденною діяльністю “Тоттенгема”. Новий невиконавчий голова Пітер Чаррінгтон, який не буде залучений до футбольної сторони справ щоденно, відповідатиме за загальну стратегію після відходу Леві з його більш практичної ролі.“Покоління сім’ї Льюїс підтримують цей особливий футбольний клуб, і вони хочуть того ж, що й уболівальники — більше перемог - сказало джерело, близьке до сім’ї Льюїс для football.london. “Ось чому ви бачили нещодавні зміни, нове керівництво та свіжий підхід. У Віная, Томаса та Пітера Чаррінгтона вони вірять, та впевнені що підтримують правильну команду для досягнення цього. Це нова ера.”Леві залишиться частиною клубу як акціонер. ENIC володіє 86,91% акцій, з яких 70,12% належать трасту, бенефіціарами якого є сім’я Льюїс, а Леві та його сім’я є потенційними бенефіціарами дискреційних трастів, які володіють 29,88% цього акціонерного капіталу.Плече Сіссоко | Тоттенгем
Кожен клуб шукає своїх містерів «назва клубу» і прикріплює їх фотки в деревʼяних черевиках, кажучи що саме це легенда та імʼя цієї команди. Кожного разу згадують про неймовірні досягнення в епоху динозаврів. Ніхто звісно їх не бачив і не такі великі шанси, що цей чоловʼяга справді 45 разів поспіль забив ударами через себе в чужі ворота. Але головне віра в якісь неосяжні речі. У нашому ж випадку це не віра в далеке минуле, а в те, що пощастило побачити нашим власним очам. Це Сон Хин Мін. Це не просто легенда - це людина яка заслуговує на набагато величніші слова, яких можливо ще й не придумали. Колись я писав, що Гаррі Кейн це і є Тоттенгем. Так здавалось на той момент, коли він покидав клуб. Але виявилось, що Сон Хин Мін це і є Тоттенгем. Саме він дотерпів, дочекався, добився цього історичного успіху. Ще й в якості капітана. Сон із трофеєм Ліги Європи над головою тепер однозначно найприємніший момент за весь час вболівання за наш улюблений клуб. І саме це буде як обкладинкою ностальгії, так і мотивації майбутнім поколінням для нових звершень. Тому з повною впевненістю можемо заявити, що Сон Хин Мін це вже історичне обличчя клубу і він буде ним ще дуже довго. Це людина, яка змушувала усіх не здаватись та вболівати далі. Це єдиний, хто давав якісь сподівання в безнадійні моменти. Це саме та людина, наявність якої на полі зрівнювала шанси навіть в матчах де вірогідність перемоги була близько нуля. Це футболіст, якого поважали мільйони. Це особистість. Це добряк. Це наш Сонні. Нереально проводжати його без сліз, але в той же час ми розуміємо, що це ідеальний момент. Він іде не просто на мажорній ноті. Він іде в статусі величної легенди, яка кожного разу вставала після поразок та вела свою команду далі і в підсумку добилась заслуженого успіху. Він пішов би величною постаттю і без трофею, але те що відбулось додало максимально яскравих барв у цю історію. Так мало статись. По-іншому бути не могло. Сон це синонім відданості, щирих емоцій та високого професіоналізму. Ми пережили разом як великі страждання так і незабутні перемоги. Він завжди був не просто поруч, а на чолі команди та наших надій. Ми виросли разом із ним. Не тільки в плані фізичного віку, а й в плані зрілості, людських якостей та такої ж вірності своєму клубу та цінностям. Він був прикладом. Дивлячись на нього, ніколи не хотілось опускати руки та здаватись. Не хотілось миритись із приреченістю чи шукати інші шляхи, а було бажання лише зібрати себе докупи та знаходити сили на подальшу боротьбу. Сьогодні перший день, коли кореєць більше не гравець нашого клубу. Саме час поридати, але в кінці щасливо посміхнутись. МИ ЦЕ БАЧИЛИ, ми мали можливість насолоджуватись його грою та вірністю. Усе хороше має властивість закінчуватись. Але це історія на щастя завершилась хепі-ендом, який назавжди викарбувався в наших серцях. Прощавай, друже. Прощавай, Містере Тоттенгем. Прощавай, ЛЕГЕНДО 🤍
🕷️ Том Голланд про фінал Ліги Європи:Я знімався у фільмі Кріса Нолана в Лос-Анджелесі. Нам не дозволяли брати телефони на знімальний майданчик, тому я не знав про хід гри. Я постійно звертався до підступних членів знімальної групи, у яких, як я знав, завжди були телефони і питав їх про новини. Потім я пішов до свого трейлера на обід і зміг побачити останні 10 хвилин гри, і після цього моє святкування передалось і на знімальний майданчик, сповнений енергії я зміг взяти участь у фантастичній сцені. Тож це було справді весело… і я просто пишався тим, що я вболівальник «Тоттенгема» Про Сон Хин Міна:Я був неймовірно щасливий за Сонні та побачити як він здобув трофей після стількох років відданості нашому клубу… Він справді міг би грати за будь-який клуб, він гравець світового класу. Але він залишився вірним Тоттенгему. Що б він не вирішив робити далі, я думаю, він може залишитися в клубі або перейти до іншого клубу з великим почуттям гордості. Він завжди буде легендою Тоттенгема. Не хочу їх протиставляти, хоч я й був радий бачити як Гаррі Кейн нарешті здобув трофей з Баварією, але напевно для Сонні було більш важливо залишитися і завершити справу саме тут, у Лондоні. Плече Сіссоко | Тоттенгем
MATCHDAY!Шлях до Вемблі закінчується сьогодні. Одна з команд поїде 16 березня на Вемблі на фінал Кубка Ліги, інша залиишться вдома ні з чим. Чи вдасться нам сьогодні здобути путівку у фінал і поїхати на Вемблі, чи Ліверпуль відквитає різницю в 1 м'яч і у Лондон поїдуть вже "червоні", де на них вже чекає "Ньюкасл"?🏆 Кубок Ліги, півфінал, другий матч🆚 Ліверпуль ✈️🕙 6 лютого, 22:00🏟 Анфілд, Ліверпуль📺 Setanta Sports, setantasports.com, Sky Sports Football, ITV1🎙 Дмитро Джулай (?)Історія протистоянь в усіх турнірах після 69 матчів:🟥 35 перемог (22 вдома)🟰 17 нічиїх⬜️ 17 перемог (2 на виїзді) У цьому сезоні з "Ліверпулем" ми вже грали двічі, обидва рази у Лондоні. У Лізі команда Арне Слота заштовхала у наші ворота шість, на які ми змогли відповісти трьома. У Кубку Ліги ми здобули мінімальну перемогу 1-0 у першому матчі.У Кубку Ліги до цього сезону ми зустрічалися двічі у 1/16 - у сезону 08/09 "Тоттенгем" переміг 4-2 на Вайт Гарт Лейн, а у сезоні 16/17 Ліверпуль був сильнішим 2-1 на Анфілді.
МАТЧДЕЙ Знову наступає єврокубковий вечір і матч нашої улюбленої команди. На щастя, ми підходимо до нього в гарному настрої. Наша остання гра закінчилась розгромною перемогою в чемпіонаті. Що ж до Ліги Європи, то тут теж 6 очок в стартових двох турах.Сьогоднішній суперник трохи важчий за попередніх, проте в них зараз невдала серія із 4 поразок в усіх турнірах. До цього був прекрасний старт сезону. У Лізі Європи в пасиві АЗ програш від Атлетіка та перемога над Ельфсборгом. Нас як завжди чекатиме напіврезервний склад, і це чудово, що є турнір, де можна випустити людей з малою кількістю ігрових хвилин. Капітану команди Сон Хин Міну дали відпочити і вилікуватись від хвороби, тому його сьогодні точно не буде. Усі інші заявлені на турнір гравці можуть претендувати на місце в заявці на гру. Серед них буде і Вілсон Одобер, що є дуже позитивною новиною. Серед цікавого у суперників це Трой Перрот - вихованець нашого клубу, який виступає за команду з Алкмару. Він поки що будує собі гарну кар'єру в чемпіонаті Нідерландів, в чому ми звісно бажаємо успіху. Але сьогодні забивати не потрібно. Здобути три очки сьогодні дуже важливо. По-перше, це гарантує єврокубкову весну. По-друге, наступні матчі будуть важчими, тому потрібно брати максимум зараз.Легко звісно не буде як завжди. Але на домашньому стадіоні ми чекаємо тільки перемоги. А також того, що Дрегушин протримається хоч 15 хвилин без червоної картки. Цього разу таке виправити буде складно. Усі, в кого буде можливість вмикаємо, Мегого о 22:00 та насолоджуємось або страждаємо, це вже як піде. Але повинно бути весело. COYS
English or Spanish, Кейн чи футбол? Вже зовсім скоро відбудеться фінал Євро і цікава ваша думка, хто за кого вболіває. З точки зору футболу Іспанія єдина команда турніру, яка з першого до останнього матчу грала в нього і радувала око. Можна апелювати про мале xG у матчі із Францією, але хто дивився цю гру прекрасно бачив, що саме іспанці були кращими, ще й на останніх хвилинах вони більше ішли вперед, ніби це їм потрібно було забивати. Та й крім того, що вони показують найкращу гру, саме ця збірна пройшла й найважчий турнірний шлях. Група смерті із Італією та Хорватією, Німеччина та Франція у плей-оф. Їх перемога була б найбільш заслуженої з усіх можливих. Але якби у футболі завжди все було прогнозовано та логічно, то ніхто б його не дивився. Англія зіграла один гарний тайм на турнірі із дванадцяти, але при цьому вони у фіналі. Цей гарний тайм це перший проти Нідерландів, коли здавалось, що команда не схожа на себе. Але в другому повернулась стара добра гра, при цьому вони забили гол єдиним ударом по воротах за цих 45 хвилин. Перемога Англії ніяк не буде вважатись справедливою, але з часом це нікого цікавити не буде. Гра забувається - результат залишається. Звісно, хто уважно дивився всі матчі, ніколи не забуде ці страждання і тортури для очей. Але в загальній масі все це справді забудеться. Вони виконали головне завдання, якось пролізли у фінал, і сьогодні вже не матиме значення жодна попередня гра. Є лише 90 хвилин, (або 120) де все вирішиться.В цілому, більшість нейтральних вболівальників буде підтримувати Іспанію через наведені вище причини. Але цікавить думка фанатів шпор, так як за Англію грає наша легенда Гаррі Кейн. Звісно він не заслужив і досі залишатись без жодного трофею в карʼєрі, але чи готові ви закрити очі на таку бездарну та ганебну гру Англії, лиш би він здобув титул? Тому робимо голосування 🫡Плече Сіссоко | Тоттенгем