Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Плече Сіссоко | Тоттенгем🇺🇦| АПЛ
Додано 14 лип 2024

Плече Сіссоко | Тоттенгем🇺🇦| АПЛ

@tottenham_ukraine
Кількість підписників: 670
Фото: 7,680
Відео: 1,480
Посилання: 5,920
Опис:
Непрофесійно. Суб'єктивно. Але щиро. Про АПЛ загалом, про Тоттенгем зокрема. Чат: https://t.me/tottenham_ukraine1 YouTube: https://www.youtube.com/@ПлечеСіссокоТоттенгем Засновник: @underdog13 Адміни: @xGodgolem @mykicharsen @olegyerokhin
Джерело

Плече Сіссоко | Тоттенгем🇺🇦| АПЛ | Тудор стартує з поразкиЗвісно всім зрозумілі наші проблеми як зі склад...

Логотип телеграм спільноти - Плече Сіссоко | Тоттенгем🇺🇦| АПЛ Плече Сіссоко | Тоттенгем🇺🇦| АПЛ @tottenham_ukraine
445 Охват/переглядів 2026-02-22 18:55 Повідомлення №16127
Тудор стартує з поразкиЗвісно всім зрозумілі наші проблеми як зі складом, так і загалом. Поки що можемо проконстантувати лише те, що за один тиждень Тудор їх виправити не зміг. Команда старалась щось зробити, двічі зрівнювала рахунок, майже повернулась в гру при 1:3, але це вже не важливо. Поки що без особливих покращень. Як буде далі, побачимо. Але навіть попри це все ми забили чистий гол і зрівняли рахунок. Після чого Вульвічі як завжди б насрали в штани зі страху і шанси на перемогу були б малі. Але ганебні судді і найбільш ганебна балерина-ґьорл в історії, так званий габріел з роду Відвітрупадаючих зробили свою справу. В цьому моменті весь арсенал. Команда клоунів, ґвалтівників,симулянтів, балерин, гандболістів чи відвертого біосміття типу мартінеллі. Це все про них. Так було, є і буде і абсолютно не дивно, що їх заслужено ненавидить весь світ. Ганебні вчинки, гра не по правилах яку ніхто звісно не фіксує, симуляції, ниття і стимуляція суддів це все що вони можуть. Хочеться вибачитись перед всім адекватним футбольним світом. На жаль, ми не змогли виправдати надії і забрати очки. Але ви і так все самі бачили. Проте ситуація загалом ще нормальна. Найбільш ганебного чемпіона в історії не повинно бути. Спільними зусиллями все стане на свої місця зовсім скоро. Безтрофейник залишиться безтрофейником. Їх фани і далі будуть згадувати 2003 рік (коли найбільш ярих ще не було на світі) в АПЛ, та величну перемогу на міжнародній арені в Кубку Ярмарків 1488 року. Все іде по плану і буде як завжди. Не переживайте. Ну а нашому клубу потрібна підтримка і далі. З чемпіонатом все зрозуміло, але ще є ЛЧ, де треба боротись. Чекаємо повернення ще кількох гравців після травм. Та поки що віримо в Тудора. Будемо дивитись та вболівати далі. COYS 🤍