Джерело
TOK | Цікавий пост про конкурс на нову потужність написав Андріан Прокіп Пос...
2 420 Охват/переглядів
2025-12-31 08:44
Повідомлення №4368
Цікавий пост про конкурс на нову потужність написав Андріан Прокіп Посилання на пост тутНагадаю, вчора комісія провела засідання на якому визначила переможців і навіть вже є протокол (о боги, це побєда!)Тобто, буде 7 компаній, і трохи більше 300 МВт. Та обурення таке рішення комісії викликало в компанії Inzhur Energy, пропозиція яких була відхилена через невідповідність вимогам. Вимоги щодо подання тієї ж цінової пропозиції є в Порядку проведення конкурсу. Подивимось, чи буде вимагати Інжур скасувати результати конкурсу. Вочевидь зараз це було б не дуже доречно, з огляду і так на дуже довгу затримку. І на те, що є вже побудовані обʼєкти, які чекають на запуск (зокрема, на Чернігівщині мали б побудувати-запустити 86 МВт). «Комісія не повинна розбиратись в деталях і щось шукати та враховувати, а лише порівнювати порівнювані показники з іншими кандидатами. А я як інвестор – не надто задоволений тим, що управитель моїми грошима не може вичитати конкурсну документацію та правильно сформулювати заявку на конкурс. Чому інвестор повинен страждати від неуважності виконавця нижнього рівня?», - класно написав Прокіп. Максимально правильним рішенням буде швидкий старт другого конкурсу на нерозподілену потужність і участь компаній, чиї пропозиції були відхилені, в ньому.▪️ТОК▪️