Джерело
🇺🇦 ВеликийТокмакIнформ 🇺🇦 | Зараз неприємне скажу. Про грантову експлуатація горя українців. А сам...
396 Охват/переглядів
2026-05-12 12:30
Повідомлення №94984
Зараз неприємне скажу. Про грантову експлуатація горя українців. А саме про те, що громадські організації «Всесвітній День Вишиванки» та Платформа пам’яті «Меморіал», департамент соціальної політики Чернівецької міської ради хочуть започаткувати в Україні для вшанування пам'яті загиблих захисників та захисниць України - вишита стрічка пам'яті.Символом вдячності та пам’яті стане вишита стрічка, яку можна прикріпити біля портретів на алеях героїв, біля памʼятної дошки або в іншому місці вшанування.
Досить часто їду до Києва ранковим Інтерсіті. О 9:00, під час хвилини мовчання, встає максимум до 30% людей. Ще до 10% взагалі не звертають уваги.То, може, громадські організації спочатку з цим попрацюють? А, ні. На це грошей не дадуть. А на те, щоб ще й з вишиванки зробити траурну стрічку - дадуть.Задовбала вся ця підміна понять заради звітів. Вигадані символи та вигадані традиції не “знизу”, навіть не “зверху”, а десь збоку, призводять до дискредитації справжньої пам’яті та почуттів.Тому, може, вже досить вигадувати? Давайте воно якось саме виникне.