Джерело
Той самий Бабіч | Така собі думка-кліфгенґер до дня кукухи — я цілком свідомо й без злог...
657 Охват/переглядів
2024-11-05 07:48
Повідомлення №2104
Така собі думка-кліфгенґер до дня кукухи — я цілком свідомо й без злого умислу змістив фокус цього каналу на фахові та особисті теми. Колись, давно, коли я ще хоч трошки міг натягнути реальність на мою картину світу, хоч ця конструкція й верещала як сова, я дозволяв собі писати актуальні коментарі на злобу дня, і щодо соціяльних подій, і щодо політичної ситуації, як внутрішньої, так і зовнішньої.Я дійшов до точки, коли я настільки ніхуя не розумію, що не здатен навіть пропускати цей йобаний цирк крізь призму сарказму й чорного гумору.Тому й обрав для себе шлях, слідуючи яким я знаходжу хоч якийсь внутрішній лад та спокій. Бо HTML, CSS, JS я люблю, знаю і розумію. Особисті переживання й думки я хоча б знаю, як сформулювати. І навіть час від часу вдаюся до ескапізму, барвисто розмальовуючи дитячі спогади, які, по правді, можна втиснути в два речення. Але мені це нецікаво. Мені цікаво їх згадати так, що у самого защемило в грудях, а очі трошечки набрякли.А от те, що коїться довкола, я давно перестав намагатися зрозуміти. Максимум для себе пробую структурувати факти, і викласти їх хоч у якусь подобу причинно-наслідкових звʼязків. Але й це далеко не завжди виходить.Тому так, зараз в цьому каналі — мій ютуб, спогади, якісь фахові приколи й роздуми, коти, коштозбори для ЗСУ, благодійність на користь дитячого центру, і іноді незрозумілі навіть мені висловлювання, написані в четвертій ранку по пʼяні. Межі моєї некомпетентности успішно досягнуто )Всім цьом у лобіка, котики мої.