Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Той самий Бабіч
Додано 14 лип 2024

Той самий Бабіч

@toisamyibabich
Кількість підписників: 3 049
Фото: 898
Відео: 17
Посилання: 1,180
Опис:
Канал заархівовано. Усі дописи в цьому каналі є особистою думкою Бабіча і не підкріплені жодним фаховим висновком чи досвідом, окрім аксіоми «Бабіч завжди правий»
Джерело

Той самий Бабіч | партнерський_дописТрошечки цікавої промоції для вас, котики. 7 листопа...

Логотип телеграм спільноти - Той самий Бабіч Той самий Бабіч @toisamyibabich
1 100 Охват/переглядів 2024-10-30 11:27 Повідомлення №2094
#партнерський_дописТрошечки цікавої промоції для вас, котики. 7 листопада відбудеться наступний мітап від SKELAR під назвою "За і проти у frontend". Подія проводиметься офлайн у Києві та онлайн у вас вдома. Формат дискусійний, і цього разу експерти SKELAR та запрошені гості сперечатимуться на наступні теми:— Використання AI у front-end розробці: за чи проти. Про це я й сам із радістю подискутував: чи варто взагалі, а якщо варто, то до якої міри? Цікава тема, а загальному.— Наймати front-end розробника за конкретними фреймворками: за чи проти. Ну ви самі знаєте моє ставлення до фреймворк-абізян, тому тут теж має бути цікаво.— Виділення позиції верстальника як окремої функції в команді: за чи проти. Як би дивно це не звучало сьогодні, але деякі компанії дійсно виділяють окремо цю роль. Для чого? Чи доцільно? Сподіваюся, тут дискусія розкриє усі карти.— Розвиток front-end спеціаліст в сторону fullstack: за чи проти. На мою думку тут нема шо дискутувати, але яку саме сторону я підтримую, ви дізнаєтесь якось згодом ) А поки варто буде послухати, що на цю доволі цікаву й актуальну тему говоритимуть учасники мітапу.Серед спікерів будуть представники SKELAR, а також такі прекрасні люди, як Юрій Артюх, Founder & CTO at agency Riverco та Тетяна Мельник, Engineering Team Lead, Frontend Lead у Projector Institute.Реєстрація на подію обовʼязкова: https://bit.ly/4fqAhLp.І коли я кажу обовʼязкова, я маю на увазі обовʼязкова. Таке пропускати не варто ;)P.S. SKELAR сумлінно виконали умови розміщення допису та переказали рекламний бюджет в рахунок нашого коштозбору.