Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Той самий Бабіч
Додано 14 лип 2024

Той самий Бабіч

@toisamyibabich
Кількість підписників: 3 049
Фото: 898
Відео: 17
Посилання: 1,180
Опис:
Канал заархівовано. Усі дописи в цьому каналі є особистою думкою Бабіча і не підкріплені жодним фаховим висновком чи досвідом, окрім аксіоми «Бабіч завжди правий»
Джерело

Той самий Бабіч | Ну та шо вже, привіт, котики! Сьогодні четвер, а значить — #день_кукух...

Логотип телеграм спільноти - Той самий Бабіч Той самий Бабіч @toisamyibabich
1 700 Охват/переглядів 2024-07-25 17:48 Повідомлення №1913
Ну та шо вже, привіт, котики! Сьогодні четвер, а значить — #день_кукухи на каналі, день, коли ми говоримо про все, що з нами сталося хорошого, поганого, сумного та веселого, шукаємо підтримки та підтримуємо один одного.Оце я мощно, канєшно, проїбав календар. Шо, в прицнипі, може вам вказувати на мій стан кукухи. В позитивну сторону, ясне діло. Бо так нравиться на новій роботі, шо прямо не хочеться, аби тиждень кінчавсь.Ну, жарти жартами, але буде тут і цікаво, і гаряченько, бо кодобаза тут далека від ваших вилизаних 19-х реактів з зюстандами, тут хардкор, моноліт і вічна міграція з попереднього стеку. Але це й круто, бо постійно треба буде вирішувати дійсно нетривіальні задачі, а не отето всьо. Скучив за таким двіжом, відверто.А, ще прийняв рішення трохи прижатися з бухлішком, бо шось стало схоже на побутовий алкоголізм. Бо навіть якшо це раз на тиждень, але щотижня, то це вже тоже така собі залежність. А зважаючи, шо я реально стягую в одне рило покласти півторашку віскі, то це ше й дуже дорога розвага. Так шо найближчим часом на нічні вистави не розраховуйте, стане з вас.Мав тут пару цікавих розмов, шось потихеньку буде і з ютубом, і з новими обріями для блогу. Можу дати підказку — співбесіди будуть уже дуже скоро, і вам однозначно сподобається.А ще я вчора пройшов ACII і почав AC:Brotherhood. Треба глянути, але по ходу, у мене на XBOX немає тільки першого й останнього асасіна. Так шо попереду всі інші, вигорять, так хоч від розваги, а не від роботи.З трошки сумного — усвідомлення того, шо ми збір на авто для 65-ї ОМБр мучаємо вже більш як два місяці, і мене це прямо дуже сильно засмучує. Бо вас тут дуже багато, і навіть по пару гривень від кожного рішало б купу питань. А так доводиться ото засмучуватися і випрошувать. А мені не нравиця випрошувать. Ну та й таке. Всім запізнілий цьом в лобіка.