Джерело
Той самий Бабіч | Доброго ранку, котики! Сьогодні п'ятниця, а отже пора знову нагадати п...
2 200 Охват/переглядів
2025-06-06 05:57
Повідомлення №2451
Доброго ранку, котики! Сьогодні п'ятниця, а отже пора знову нагадати про Незамовлений Гепі Міл. Раніше у нас в сім'ї була традиція щоп'ятниці замовляти нашим дітям по Гепі Мілу, після чого ми сідали поряд та дивилися разом кіно чи мультик. І так відбувалося щотижня. До 24.02.22. Сьогодні ми уже знову можемо замовляти Гепі Міли, проте понад 600 дітей, що загинули від рук російських загарбників, уже не матимуть такої можливости ніколи. Ми ж з вами можемо вшанувати їхню пам'ять, допомігши тим дітям, що потребують допомоги тут і зараз.За два минулі тижні ми разом з вами зібрали 3 000 гривень, згуртувавши таким чином 20 добродії, а від початку року ми разом з вами зібрали та передали 95 470 гривень!Зібрані протягом тижня кошти я передаю до чернівецького дитячого центру "Мрія Марти" (Місто Добра).Дякую вам, котики.***#НезамовленийГепіМіл — це один внесок від однієї людини. 150 гривень — це вартість одного Гепі Мілу. Не 200, не 500, не 10000. Рівно 150. 🔗 Банка "Незамовлений Гепі Міл"💳 5375411204247873P.S. Особливий цьом у лобіка тим, хто долучається до Гепі Мілу без нагадування..