Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Improve Your Product
Додано 06 січ 2025

Improve Your Product

@toceo
Кількість підписників: 2 887
Фото: 121
Відео: 10
Посилання: 242
Опис:
Канал для тих, хто робить (чи хоче робити) круті IT продукти. Автори – фаундери @thewaysio: @alexx1941, CMO Codegym, та @nnikitiuk, автор першого в Україні дослідження ринку продакт-менеджерів.
Джерело

Improve Your Product | Зустрічалась сьогодні з Вікою Кравченко (фаундерка Verba) та Веронікою...

Логотип телеграм спільноти - Improve Your Product Improve Your Product @toceo
1 590 Охват/переглядів 2025-04-11 12:51 Повідомлення №537
Зустрічалась сьогодні з Вікою Кравченко (фаундерка Verba) та Веронікою Медяник (фаундерка Eventmate). Обидві компанії – з бетчів Google For Startups.Багато спілкувались про те, як воно зараз – будувати стартап.Одна з цікавих дискусій була щодо того, кому потрібні гранти та ангельські інвестиції.По бетчах різних грантових програм зараз бачимо, що доволі нерідко їх отримують стартапи, які мають місячний дохід більший, ніж розмір цього гранту.І тут виникає питання: хіба не логічно, щоб гроші отримували ті, для кого вони будуть life changing, а не ті, для кого це радше приємний бонус?З одного боку, це так. Адже компанію, яка ще немає доходу або має мінімальний дохід, 25-50 тис можуть дійсно забустити.З іншого боку, стартапи, які ще не мають доходу, можуть реально не знати, що робити з цими грошима. Як вкласти їх так, щоб вони хоча б повернулись, а краще – повернулись х3. Як зробити так, щоб отримані гроші були інвестицією в майбутнє, а не просто витратами.Коли на стартап, який ще не начився заробляти хоч трошки, звалюється достатньо велика як для них сума грошей, то є висока вірогідність спустити ці гроші і не отримати з того нічого корисного для стартапу.Схожу думку почула на вебінарі Вероніки Сенькіної (фаундерка Instapreneurs) про особистий бренд – якщо на людину, яка ніколи не була інфлюенсером, одразу «звалюється» 20 тис підписників – це не супер ок. Бо вона не знатиме, що з ними робити. Як зробити наступні 20 тис. Як утримати ці 20. Як виходити на таку велику аудиторію.Кожне досягнення недарма потребує певного шляху. Бо шлях – це не лише про те, що багато чого не виходить і ти просто набиваєш шишки. Це ще також про те, що ти вчишся бути тим, ким ти хочеш бути – інфлюенсером, підприємицею чи кимось ще.І коли ти врешті досягаєш бажаного результату – ти знаєш, що з ним робити далі.Що думаєте про це?