Джерело
Телеком-кружок | Як контрактний абонент із 22 річним стажем на останньому номері, дуже ...
506 Охват/переглядів
2026-02-18 14:39
Повідомлення №20732
Як контрактний абонент із 22 річним стажем на останньому номері, дуже хочу задати некомфортні питанню відділу маркетингу Київстар: - новий абонент отримує знижку на вже існуючі тарифи- старий абонент не отримує НІ_ЧО_ГОЯк ви вважаєте, на ринку, де давно всі обрали свого постачальника послуг, де вже давно плато. полювати за новими абонентами за правилами 2006 року - це маркетинг чи профнепригодність? Я з компанією 24 роки і все на контракті. Бенефітів я отримую - НІ ЧО ГО!! І повинен оплачувати за власний рахунок не енергонезалежність, не покращення якості зв`язку, не впровадження 5G? а: - зафіксовану маржу для ВЄОНа- біготню мігрантів і поціновувачів халяви- крос-субсидування абонентів Домашнього інтернет- крос-субсидування абонентів Київстар ТБу мене до вас є пропозиція: я підключаюсь офіційно до Київстар ТБ. бо Домашній інтернет ви мені так і не протягли, хоча декілька років сміливо в тарифі з мене за нього брали гроші, а мобільний інтернет і зв`язок отримую як СУПЕРИСИЛУ! Кажуть, лояльність - це дорога із двостороннім рухом. Ну так відповідайте взаємністю. На дворі 2026, а не 2006. 📹 Підписатись | 🏦 Задонатити😎 Долучитись | 📩 Надіслати новину