Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Телеком-кружок
Додано 14 лип 2024

Телеком-кружок

@tkukr
Кількість підписників: 4 427
Фото: 17,000
Відео: 2,970
Посилання: 8,780
Опис:
Надіслати новину @tk_sendnews_bot Все про: інтернет, телекомунікації, інфраструктуру, мобільний зв`язок, технології, медіа, контент, сервіси Канал спільноти "Телеком-Кружок" - www.facebook.com/groups/tk.ukraine
Джерело

Телеком-кружок | Чому не буде російського аналога СтарлінГа? років 30 моніторю лаптєног...

Логотип телеграм спільноти - Телеком-кружок Телеком-кружок @tkukr
1 140 Охват/переглядів 2026-02-05 11:43 Повідомлення №20547
Чому не буде російського аналога СтарлінГа? років 30 моніторю лаптєногу космічну індустрію..Що лапті добре навчились, так це: 1) обіцяти. іноді із презентаціями та мультиками; 2) вішати свій шильдік на іноземне корисне навантаження для супутників. Thales Alenia Space, Airbus Defence and Space, MacDonald, Dettwiler and Associates - ті, чиє обладнання стоїть на "російських" телекомунікаційних супутниках;3) красти.. тут треба хвалити...запуск болванок в небо із подальшим знишенням - окремий вид спортуАналог старлінГа неможливий, бо : 1) немає технологій супутників для низьких орбіт - імпортне все 2) немає багаторазової дешевої ракети як Falcon для запусків пачками супутників і розгортання угрупування3) Обладнання для систем управління, збору телеметрії супутників, прийому, передачі даних - все імпортне, і в більшості випадків це - не Китай4) який ідіот в Міжнародному союзі електрозв'язку проголосує за місце на орбітах та частоти для балалаєщніков?5) кажуть, Байконур вийшов із чату, Капустін Яр та Плєсєцк - така собі радість.. грета Тумблєр би напряглась 6) гроші.. треба багато📹 Підписатись    |    🏦 Задонатити😎 Долучитись    |    📩 Надіслати новину