Джерело
Телеком-кружок | Боже. як давно то все було? Це і є рубрика #ретротехно на каналі ПЕРЕГ...
1 190 Охват/переглядів
2025-12-24 21:30
Повідомлення №20155
Боже. як давно то все було? Це і є рубрика #ретротехно на каналі ПЕРЕГОВОРКАРазом з нашими гостями ностальгуємо за першими комп'ютерами, іграми, доступом до мережі інтернет через діал-ап, першими програмами, піратським софтом, музикою, ділимось емоціями від знайомства з інтернет, технологіями, і розповідаємо про доісторичну доінтернетну епоху. Коли за доступ до знань треба було боротися. Ретро Техно - це час перезавантажити спогадиВ гостях у нас Сергій Шишкін з Дніпра! Нам цікаво як то все було в регіонах, а не тільки в КиєвіПро що говорили:🔹 перші комп`ютери🔹 перші ігри🔹 перші відеосалони та голівудські фільми🔹 історія про появу піратських відеокасет в срср і до чого тут кдб🔹 перші комерційні телеканали🔹 перші комерційні радіостанції🔹 перший інтернет через діал-ап🔹 супутникова рибалка🔹 перша локальна мережа🔹 як з`явився Інтернет-провайдер Фрегат🔹 як з`явився Informator.ua🔹 як з`явилось Інформатор FM🔹 і багато чого ще цікавого2 години інфотейнментуприємного перегляду - https://youtu.be/Aa6VbutAQec📹 YouTube | 🎬 Телеканал | 🌐 TikTok | 😎 Facebook | ✉️ СПІВПРАЦЯ | 🏦 Задонатити |