Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Телеком-кружок
Додано 14 лип 2024

Телеком-кружок

@tkukr
Кількість підписників: 4 427
Фото: 17,000
Відео: 2,970
Посилання: 8,780
Опис:
Надіслати новину @tk_sendnews_bot Все про: інтернет, телекомунікації, інфраструктуру, мобільний зв`язок, технології, медіа, контент, сервіси Канал спільноти "Телеком-Кружок" - www.facebook.com/groups/tk.ukraine
Джерело

Телеком-кружок | ️☝️☝️☝️☝️☝️ | Ч2Компанія "Київстар" тестує сервіс від Starlink. В тест...

Логотип телеграм спільноти - Телеком-кружок Телеком-кружок @tkukr
986 Охват/переглядів 2025-11-23 17:22 Повідомлення №19868
☝️☝️☝️☝️☝️☝️ | Ч2Компанія "Київстар" тестує сервіс від Starlink. В тестовому режимі абонент за відсутності мереж мобільних операторів може отримувати та надсилати смс. Очікуємо в 2026 році розширення можливостей і передачу голосових даних, як мінімум. Що дасть можливості абоненту бути на зв`язку в будь-якій точкі України на відкритому просторі.Якщо не поталанило ні з мобільними операторами, ні з операторами фіксованого зв`язку, єдиний вихід - Starlink. Але треба пам`ятати, що до Starlink вам потрібна як мінімум зарядна станція і чим далі на Схід і ближче до лінії фронту - тим менша буде швидкість.І головна порада - майте декілька постачальників послуг. Головного і резервного. Я в Києві підключений до двох провайдерів. Базовий оператор мені обіцяє резервування акумуляторів на 17 годин, резервний оператор надає послуги за технологією xPON, де послуга повинна надаватись протягом 72 годин. Варіації технологій і підключень можуть бути різними, але чим більше постачальників - тим більша вірогідність, що ні технічні, ні технологічні завади не залишать вас без зв`язку.🔹Найбільше страждають регіони, які наближені до кордону та фронту. Не секрет, що російські окупаційні війська знищують телеком-інфраструктуру, полюють на ремонтні бригади та автомобілі операторів зв`язку. Знищуються базові станції, від регулярних обстрілів страждають кабельні лінії, масовані ДДоС-атаки, спроби проникнення в мережі і знищення баз даних, конфігурацій обладання, бекапів. Інтернет-провайдери у прифронтових регіонах - найнезахищеніші в цьому плані. Держава не допомагає, абонентська база зменшується, витрати на ремонти і підтримку мережі в умовах блекаутів та енергетичної кризи збільшуються. На ентузиазмі, патріотизмі і силі волі вони надають послуги зв`язку в надскладних умовах громадянам України та спец.абонентам.Якщо говорити про тилову Україну, то головний виклик - енергонезалежність.Якщо в 2022-2023 році оператори встановлювали акумулятори, які могли купити. То в 2023-2024 роках вже інвестували в енергонезалежність із використанням гененаторів, гібридних інверторів, акумуляторів, пристроїв швидкої зарядки, сонячні панелі, де така можливість є.2025й рік - нові виклики. Це низька напруга. Тепер потрібно перебудовувати майданчики із активним обладнанням і встановлювати стабілізатори, які дадуть можливість обладнанню заряджати акумулятори. А це все інвестиції.І головний виклик для всіх - це кадровий голод. Без людей не буде ні мереж ні зв`язку.будьте на зв`язкуукраїнські енергетики і зв`язківці роблять все можливе для цього📹 Підписатись | 🏦 Задонатити😎 Долучитись | 📩 Надіслати новину