Джерело
Телеком-кружок | Прорив у супутниковому зв'язку: в Японії продемонстрували нову техноло...
1 000 Охват/переглядів
2025-05-26 08:44
Повідомлення №17863
"Прорив у супутниковому зв'язку: в Японії продемонстрували нову технологію 5G NTN"Міжнародна дослідницька група успішно провела демонстрацію революційної технології супутникового зв'язку 5G NTN (Non-Terrestrial Network), яка дозволить звичайним мобільним телефонам працювати у віддалених регіонах планети.Випробування відбулося в павільйоні Сінгапуру на Всесвітній виставці 2025 в Осаці. Під час демонстрації 5G-сигнал був переданий від пристрою в Сінгапурі через супутникову антену на геостаціонарний супутник JSAT, а потім перенаправлений на наземну станцію в Японії.Ця технологія дозволяє використовувати існуючі геостаціонарні супутники для підтримки стандартів 5G NR, визначених консорціумом 3GPP. Хоча сучасні мережі 5G переважно покладаються на наземну інфраструктуру, майбутні мережі 6G будуть поєднувати як наземні, так і супутникові технології для забезпечення глобального покриття."SUTD пишається тим, що об'єднала партнерів JSAT, TMYTEK, Rohde & Schwarz та VIAVI для співпраці та розширення меж технології 5G. Кожен партнер привніс свій досвід у дослідження, і разом ми змогли досягти цього прориву", — зазначив професор Тоні Квек, директор сінгапурської програми досліджень і розробок у сфері майбутніх комунікацій.Ця співпраця також є однією з перших у світі, що інтегрує електронно-керовану антену для 5G NTN GEO-комунікацій, що робить технологію придатною для використання в морській галузі та автономних транспортних засобах.📹 Підписатись | 🏦 Задонатити😎 Долучитись | 📩 Надіслати новину