Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Розміркуйки Валентина 🇺🇦
Додано 09 вер 2021

Розміркуйки Валентина 🇺🇦

@tkachukValentin
Кількість підписників: 621
Фото: 35,000
Відео: 15,000
Посилання: 2,860
Опис:
Офіційний тг.канал головного редактора онлайн-медіа Чорноморська Громада Ткачук В.
Джерело

Розміркуйки Валентина 🇺🇦 | Про 2 травня,Одесу, рішення ЕСПЛНе можу ніде знайти, чи розглядав евро...

Логотип телеграм спільноти - Розміркуйки Валентина 🇺🇦 Розміркуйки Валентина 🇺🇦 @tkachukValentin
66 Охват/переглядів 2025-03-13 14:08 Повідомлення №76324
Про 2 травня,Одесу, рішення ЕСПЛНе можу ніде знайти, чи розглядав европейський суд з прав людей, 2 травня момент, біля будинку профсоюза лише чи ще і початок на афіні.таке відчуття, що ці моменти навмисне розвели один від одного. а це є помилка.саме напад на афіні,був початком того дня, де загинули перші наші, проукраїнські, хлопці від йр.і час для того, щоб сепарам збігти з дома було більше години, доки колона йшла від афін до будинку.але йр русня загнала ідіотів в будинок.де вони і померли.нагадаю більшість задихнулися від диму пожежі.і ні яких 200-300 сепарів там не загинуло всередині.але навіть серед нас українців, багато хто 2 травня пам.ятає, без дій на афіні.і так, це було навмисне зроблено йр.тому що іншого варіанту зробити погано туристичній Одесі в них не булоОдеса заробляє на туризмі, після цього, Одеса на 2-3 роки майже залишилася без туристів іноземних.і шансу перемогти у сепарів не було в той день.сили були нерівні і йр це знала.тому частина сепарів не пішли до афіни, а наприклад за пару годин привезли зброю з кулікова і здали.п.с.але не забувайте про 4 травнявоно було більш небезчним для Одеси.