Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тимур Ткаченко 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Тимур Ткаченко 🇺🇦

@tkachenkotymur
Кількість підписників: 18 215
Фото: 1,160
Відео: 98
Посилання: 94
Опис:
Начальник Київської міської військової адміністрації.
Джерело

Тимур Ткаченко 🇺🇦 | Сьогодні Віталій Кличко не зміг зібрати депутатів, щоб затвердити виму...

Логотип телеграм спільноти - Тимур Ткаченко 🇺🇦 Тимур Ткаченко 🇺🇦 @tkachenkotymur
19 700 Охват/переглядів 2026-03-09 17:08 Повідомлення №2286
Сьогодні Віталій Кличко не зміг зібрати депутатів, щоб затвердити вимучений план енергостійкості Києва.Я публічно наголошую: кожен день без рішень і без роботи — це на один шанс менше для підготовки до нового холодного сезону. До чого призводить халатність — родини киян відчули протягом цієї складної зими. Таке не повинно повторитися.Київ — єдина громада в Україні, де мер сконцентрував в собі такі широкі повноваження. Київ — єдина громада, де міський голова має право ділити мільярди на свій розсуд. І єдина громада, де мер — ключова посадова особа та голова виконавчої влади.Я маю щире переконання, що мер має і повноваження, і право, і обовʼязок затвердити план енергостійкості самостійно. Якби я був головою громади — зробив би саме так. Час йде, часу все менше.І єдина причина, чому Кличко не підписує — він просто хоче закласти корупційні дірочки в документ. Або документ недопрацьований. Або його підлеглі не здатні запропонувати рішення, професійно не спроможні. За логікою мера — нехай це прийме Київрада, підпише начальник КМВА... будь хто, але не він, щоб не палитися, щоб не попастися.Віталію Володимировичу, пора готуватися до наступного холодного сезону так самовіддано, як Ви переписуєте мільярди коштів громади на установи своїх друзів та проєкти своїх партнерів.Пора. Хоч зараз зрозумійте, що пора. На це неможливо дивитися, як на політичну еквілібристику. Війна та умови, які ми маємо — не час і не місце для танців за рейтинг, за вплив, за гарантії подальшого доступу до міського гаманця. Ну годі вже підминати все під свої інтереси!