Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тимур Ткаченко 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Тимур Ткаченко 🇺🇦

@tkachenkotymur
Кількість підписників: 18 215
Фото: 1,160
Відео: 98
Посилання: 94
Опис:
Начальник Київської міської військової адміністрації.
Джерело

Тимур Ткаченко 🇺🇦 | Сьогодні в Києві встановили перше мобільне укриття. Нарешті. Після сті...

Логотип телеграм спільноти - Тимур Ткаченко 🇺🇦 Тимур Ткаченко 🇺🇦 @tkachenkotymur
20 100 Охват/переглядів 2025-12-18 12:17 Повідомлення №2118
Сьогодні в Києві встановили перше мобільне укриття. Нарешті. Після стількох років буквально боротьби за кожне рішення, яке наближало цей момент.Деснянський район, Лісовий масив. Тут ситуація зі сховищами для містян чи не найскладніша. В районі є дефіцит захисних споруд, як і по всьому місту. Дотисли. За адресою вул. Мілютенка, 19 встановили первинне мобільне укриття, перше в країні виготовлене у відповідності до ДСТУ та офіційно сертифіковане ДСНС, з урахуванням потреб інклюзивності. Це лише перша споруда такого типу і її вже можна знайти на мапі укриттів. Наразі в районах тривають тендери, тож робота продовжується і мобільних укриттів у Києві більшатиме. Дякую відповідальному бізнесу, який передав місту цей об'єкт у постійне користування.Але всі ці позитивні моменти, прямо кажучи, виборюються. Хоч ми вже і пройшли “відсутність повноважень” чи, скоріше, відсутність бажання зі сторони міського голови та профільного департаменту, опір продовжується. Навіть це укриття, встановлене за позабюджетні кошти, міські служби не хочуть брати на утримання, здійснюючи прямий саботаж щодо безпеки мешканців. РДА звернулася до КП «Київ культурний кластер» з ініціативою встановити укриття біля кінотеатру задля збільшення безпечного простору, на що КП запевнило, що візьме об’єкт на свій баланс. Однак після встановлення комунальне підприємство надало офіційну відповідь у якій відмовило відповідати за догляд і утримання захисної споруди. Безпека під час війни мала б бути безумовним пріоритетом, але ще тиждень тому комунальники за прямою вказівкою міського керівництва намагалися демонтувати й вивезти укриття. З турботою про киян:)Це укриття – не політичний жест і не чиясь особиста забаганка. Це для киян, які живуть тут. І які дуже довго чекали дня, коли отримують безпечний прихисток.