Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тайм-аут (НБА)
Додано 14 лип 2024

Тайм-аут (НБА)

@timeoutnbaua
Кількість підписників: 2 045
Фото: 916
Відео: 492
Посилання: 2,560
Опис:
Роблю відоси і пишу про НБА, але багато чого ще нравиця. ЮТЮБ-КАНАЛ мій найкращий і про НБА — https://youtube.com/@timeoutnbaua?si=GXV1oMlchZ5OtfAy Реклама, зв‘язок - @uuidbshh Підтримка: Банка - https://send.monobank.ua/jar/5WwjBRSKtt
Джерело

Тайм-аут (НБА) | Як збірна України чверть у США виграла *одразу зазначу, до всього нижч...

Логотип телеграм спільноти - Тайм-аут (НБА) Тайм-аут (НБА) @timeoutnbaua
852 Охват/переглядів 2024-08-25 06:06 Повідомлення №1287
Як збірна України чверть у США виграла *одразу зазначу, до всього нижчеописаного: літо 2014, складні часи, тому й матчі відчувались по іншому. На честь визначного свята, варто згадати й визначний момент з історії українського баскетболу. Згадати є що: і жіночу збірну Чемпіонок Європи 1995, і медалі на ЧС з 3x3, клубні успіхи Азовмаша та Будівельника, 6 місце на Євробаскеті 2013, але це все я не застав. А от матч з американцями на ЧС 2014 памʼятаю. Хоч мені тоді й було всього 8 років… Я не знав, які зірки виступали з Америку. Якого масштабу. Мене тоді це не цікавило. Але я знав одне: щоб вийти далі нам потрібно обігрувати США. І наш американський тренер, Майк Фрателло, з своїм крутим штабом, перед матчем сказав, що мріє обіграти своїх. Я йому вірив. Бачив, перемоги над Домініканою та легендарну над Туреччиною (до речі, срібний призер ЧС-2010), після яких здавалось, що Мішула та Липовий - найкращі гравці світу. Після Туреччини всі вже святкували вихід в плей-оф, однак далі сталась «ново-зеланська» трагедія. Ми не просто програли, це були -12, які означали, що Україна в ситуації: виграй або повертайся додому. Я 8-річний знав, що це останній матч для співвітчизників на Чемпіонаті Світу. Але все змінила перша чверть. В нас не було зірок, не було хороших шутерів, але була справжня команда, яка вмирала в захисті та стрибала за кожним мʼячем. Збірна України виграла першу чверть. Та вела в рахунку до 15 хвилини. І хоч США виграли ту гру. Мішула не став суперзіркою. Україна не прийняла Євробаскет-2015 (самі знаєте, через кого), Фрателло покинув збірну, і ми не вийшли на наступні ЧС: Ту чверть я переглядаю стабільно раз на рік. Вона гріє душу. Ми не знаємо, скільки дітей після успішних виступів збірної на початку 10-х захотіли грати в баскетбол та почали це робити. Думаю, багато. На ютюбі є повний запис гри - https://www.youtube.com/live/PCW50EcAswg?si=OxmDjQ_Jmrls0UAQ ❤️🇺🇦 P.s. дякую тим, хто ставить ці круті платні реакції на пости, приємно. Аж настільки вам подобається))🤝 Тайм-аут