Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тайм-аут (НБА)
Додано 14 лип 2024

Тайм-аут (НБА)

@timeoutnbaua
Кількість підписників: 2 045
Фото: 916
Відео: 492
Посилання: 2,560
Опис:
Роблю відоси і пишу про НБА, але багато чого ще нравиця. ЮТЮБ-КАНАЛ мій найкращий і про НБА — https://youtube.com/@timeoutnbaua?si=GXV1oMlchZ5OtfAy Реклама, зв‘язок - @uuidbshh Підтримка: Банка - https://send.monobank.ua/jar/5WwjBRSKtt
Джерело

Тайм-аут (НБА) | Бельгія в півфіналі, крута олімпійська історія Сьогодні, як памʼятаєте...

Логотип телеграм спільноти - Тайм-аут (НБА) Тайм-аут (НБА) @timeoutnbaua
580 Охват/переглядів 2024-08-07 17:43 Повідомлення №1222
Бельгія в півфіналі, крута олімпійська історія Сьогодні, як памʼятаєте - жіночі чвертьфінали: Австралія переграла Сербія впевнено, реванш за чоловіків. Бельгія теж спокійно вийшла далі, Іспанія «ніяка». Франція має закінчити справу з Німеччиною, ну і ввечері США з Нігерією розберуться без нас. Не дуже цікавий день, але сьогодні сталась історія із розряду: «Тока наши дебили так умеют проигривать»(С) Грають в Ліллі (якщо хтось не помітив, баскетбольні матчі групової стадії проходили там на футбольному стадіоні. 27 000 місць. Тепер там грають гандболісти, а баскетбол в Парижі) діючі(багаторазові) Олімпійські Чемпіони французи проти німців, при своїй публіці. 29:27 ведуть за 20 секунд до кінця. Програти нереально. Пенальті і двохвилинне вилучення. До цього в грі німці вже 3 не забили, але тут є. 29:28. 13 секунд лишається, час грязний, тобто він пішов, одразу після голу. Стукнув француз мʼяч і за 6 секунд до кінця, тренер взяв Тайм-аут(!!!), при тому, що німці вже стоять на місці, здались. Гравець з прізвищем Мем (Карабатіча знаю, а його вперше побачив, але це лідер збірної, я так зрозумів), після тайм-аут, вийшов, стоїть на місці, біжать на нього 3 німці, він втрачає мʼяч, на останній секунді німці зрівняли. 29:29. 34:33 німці виграли та залишили французьку публіку схопленою за голову. На Олімпіаді трапляється всяке. Особливо, в гандболі. Але такого в спорті ще не бачив… Тупішого тайм-ауту, так точно. Що зараз відбувається в французькій пресі, страшно уявити. В нас би за таку поразку, федерацію гандболу залишили б без фінансування (на кавьор тих, хто не дає результат). Тайм-аут