Джерело
Тайм-аут (НБА) | Я був великим прихильником Євробаскетів раз на два рокиЯ виріс під це....
1 210 Охват/переглядів
2025-09-15 18:30
Повідомлення №2558
Я був великим прихильником Євробаскетів раз на два рокиЯ виріс під це. Може я не розумів, які в цьому мінуси, що гравцям треба влітку і відпочивати і тд. Але чесно, це було дужее круто. Хто слідкує за волейболом, знає — там зараз розширили ЧС до 32 команд та перевели на дворічний цикл. І це просто афігенно. Спочатку жіночий ЧС, потім чоловічий. Місяць великого волейболу (він триває, транслюють Суспільне і Maincast.TV)Я розумію, що порівнювати ці види спорту не правильно, і НБА у волейболі нема. Ну, але ж дворічний цикл. Ну класно ж було. Може колись повернуть.А взагалі я страшний фанат от цих турнірів збірних влітку-на початку осені. Реально улюблений спортивний період року. Шкода, що за рік не буде нічого. Та з іншого боку, сезон баскетбольний скоро стартує — на цьому тижні Австралія, на вихідних Суперкубок Франції, в перших числах жовтня передсезонка НБА. А марафон великих турнірів з 2021 закінчився: Олімпіада-Євро-ЧС-Олімпіада-Євро. Було круто.Ще б Євробаскет раз на два роки і взагалі клас. А так відпочиваємо за рік.Тайм-аут