Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тайм-аут (НБА)
Додано 14 лип 2024

Тайм-аут (НБА)

@timeoutnbaua
Кількість підписників: 2 042
Фото: 914
Відео: 489
Посилання: 2,560
Опис:
Роблю відоси і пишу про НБА, але багато чого ще нравиця. ЮТЮБ-КАНАЛ мій найкращий і про НБА — https://youtube.com/@timeoutnbaua?si=GXV1oMlchZ5OtfAy Реклама, зв‘язок - @uuidbshh Підтримка: Банка - https://send.monobank.ua/jar/5WwjBRSKtt
Джерело

Тайм-аут (НБА) | Я був великим прихильником Євробаскетів раз на два рокиЯ виріс під це....

Логотип телеграм спільноти - Тайм-аут (НБА) Тайм-аут (НБА) @timeoutnbaua
1 210 Охват/переглядів 2025-09-15 18:30 Повідомлення №2558
Я був великим прихильником Євробаскетів раз на два рокиЯ виріс під це. Може я не розумів, які в цьому мінуси, що гравцям треба влітку і відпочивати і тд. Але чесно, це було дужее круто. Хто слідкує за волейболом, знає — там зараз розширили ЧС до 32 команд та перевели на дворічний цикл. І це просто афігенно. Спочатку жіночий ЧС, потім чоловічий. Місяць великого волейболу (він триває, транслюють Суспільне і Maincast.TV)Я розумію, що порівнювати ці види спорту не правильно, і НБА у волейболі нема. Ну, але ж дворічний цикл. Ну класно ж було. Може колись повернуть.А взагалі я страшний фанат от цих турнірів збірних влітку-на початку осені. Реально улюблений спортивний період року. Шкода, що за рік не буде нічого. Та з іншого боку, сезон баскетбольний скоро стартує — на цьому тижні Австралія, на вихідних Суперкубок Франції, в перших числах жовтня передсезонка НБА. А марафон великих турнірів з 2021 закінчився: Олімпіада-Євро-ЧС-Олімпіада-Євро. Було круто.Ще б Євробаскет раз на два роки і взагалі клас. А так відпочиваємо за рік.Тайм-аут