Джерело
Тайм-аут (НБА) | Шульга в Бостоні, Маямі Хіт теж матиме росіянина. Під 57 піком Селтікс...
1 300 Охват/переглядів
2025-06-27 06:01
Повідомлення №2337
Шульга в Бостоні, Маямі Хіт теж матиме росіянина. Під 57 піком Селтікс (пік дістався від Орландо) забрали українця. І це неочікувано. Бо в останніх моках, Макса в топ-59 скоріше не було, ніж був. При цьому росіян більше не обирали! Але, одразу після закінчення події, Маямі Хіт підписали на двосторонній контракт Влада Голдіна. У Шульги контракт теж двосторонній, в регулярці він не може зіграти більше 50 матчів. 10 українець, якого обрано на драфті НБА може стати 10 українцем, який в НБА зіграє (не рахуємо Боломбоя та натуралізованих. І в цих списках різні прізвища, Санон, Ліщук та Гладир задрафтовані, але в НБА не зіграли) Подія справді фантастична! В будь-якому разі дасть величезний буст карʼєрі. За чутками Бостон сплавить і Вайта з Брауном. По карʼєрі у Шульги з трьохою норм, останній сезон поштормило, але якщо допрацювати це в міжсезоння в складі затримається) Шульга — прекрасний приклад того, що розумом та працею можна перекрити фізичні дані. Все ж таки не так часто гардів з Європи після NCAA обирають на драфті. Два роки тому в цьому списку були Свят Михайлюк і Франц Вагнер. Тепер більше! Клас🇺🇦 Тайм-аут