Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тайм-аут (НБА)
Додано 14 лип 2024

Тайм-аут (НБА)

@timeoutnbaua
Кількість підписників: 2 040
Фото: 916
Відео: 492
Посилання: 2,560
Опис:
Роблю відоси і пишу про НБА, але багато чого ще нравиця. ЮТЮБ-КАНАЛ мій найкращий і про НБА — https://youtube.com/@timeoutnbaua?si=GXV1oMlchZ5OtfAy Реклама, зв‘язок - @uuidbshh Підтримка: Банка - https://send.monobank.ua/jar/5WwjBRSKtt
Джерело

Тайм-аут (НБА) | Відгук на документальний серіал «Court of Gold». Якщо хтось ще не знає...

Логотип телеграм спільноти - Тайм-аут (НБА) Тайм-аут (НБА) @timeoutnbaua
644 Охват/переглядів 2025-02-21 18:48 Повідомлення №1892
Відгук на документальний серіал «Court of Gold». Якщо хтось ще не знає — на Нетфліксі (українською теж) вийшов 6-серійний документальний серіал про баскетбол на Олімпійських Іграх-2024 року. Розповідають про збірні США, Франції, Канади та Сербії. На IMDb рейтинг 7,6/10 на основі всього 380 відгуків. Коли я вчора починав дивитись, було 7,4. Окремо по серіям оцінки вище, але там лиш по 50 людей тикало. В останньої серії найбільший рейтинг — 9/10. Я не збирався дивитись, писав на днях, але таки дійшли руки. Про «Starting 5» записував подкаст, тут ажіотаж менший обмежусь постом. Мені було цікаво! Я подивився майже всі матчі на ОІ в Парижі, та всеодно багато нового для себе відкрив — тато Ар Джей Барретта один з тренерів канадської збірної, на Олімпіаді-2000 виступав. Мама Шая, бігала на Іграх-1992 в Барселоні 100-метрівку. І тд. Сподобалась атмосфера, яку творці серіалу (Барак Обама. І Мішель!) передали: Бем Адебайо, який ходить на фехтування, Ентоні Едвардс дивиться настільний теніс. Американська збірна традиційно своїх підтримує. Зйомки з роздягалень після вильотів та перемог збірних- це прекрасно. Особливо Светіслав Пешич, який матом покриває своїх суперзірок в перерві матчу з Австралією. Щодо самого баскетболу: все, як завжди. Всі одне одного піднімають до рівня грецьких Богів, щоб в випадку поразки розповідати про те, якій Дрім-тім ми програли! А як виграють, то розповідати, що ми найкраща збірна з усіх видів спорту, яка коли-небудь тільки існувала. Влада Дівац, який розповідає, що от допустили б нас в 1992, то б з Дрім-тім вирішили хто найкраща збірна Світу… якщо серби в це вірять, то вербу їм в руки😭 За лаштунки були цікавими. Принаймні мені. Сам баскетбол на Іграх передати не змогли. Забагато важливого викинули і епічного додали. Про величчя американського народу там багато (але з триочковою Добріча крутий момент. Хто гру в лайв і дивився - зрозуміє). Хто уважно слідкував за Іграми влітку — можете обмежитись вирізками в соцмережах з серіалу. Якщо ні, вам буде цікаво! Оцінка 7,6 є більше справедливою, ніж дібілізмом від ворогів Амеріка🤝 Тайм-аут